Torino: korter 40m².

UDA on tuntud oma väga moodsate interjööride poolest, kus "peategelaseks" on suur vaba ruum. Nad on suutnud säilitada oma kaubamärgi stiili ja 40 ruutmeetri suuruse. meetrid.

Fotol oleva väikese korteri interjöör ühendab üllatuslikult keerulisi kontseptsioone: väike pind ja ruumitunne, disainikontseptsioon ja iga sentimeetri täielik funktsionaalsus, üldine lühidus ja dekoratiivsus.

Teave hoone kohta:
Asukoht: Torino, Itaalia
Pindala: 40 ruutmeetrit.
Aasta: 2010
Arhitektid: Andrea Marcante ja Adelaide Testa, UdA Design
Foto: Carola Ripamonti

Pildil: UdA arhitektid

Mõnikord viivad kõige ebatõenäolisemad lähtepunktid üllatavalt lihtsate lahendusteni. «Me ei ole kunagi varem pidanud nii väikese ruumiga tegelema, arhitektid kirjeldavad päritud 40 ruutmeetri suurust korterit, mis oli varem omamoodi ladu või büroo. See ei ole lihtsalt väike ruum – toad on ühendatud koridoriga see on tugevalt piklik, kuid tõsi, see ei ole ilma eelisteta: sissepääs sinna on rangelt selle ristküliku keskel, ja akende otstes on rõdudega aknad. «Mõtlesime põhjalikult, kuidas ebamugavat eluruumi ümber korraldada, ja jõudsime sellise lahenduseni: ehitasime funktsionaalsed ruumid ükshaaval üles. Lõpuks, magamistuba jagab seina vannitoaga, vannituba pesuruumiga ( jah, miks mitte omada eraldi ruumi pesemisruumi 40 ruutu. meetrites ) pesuruumi poolt koos köögiga, mis on ühendatud söögitoa ja elutoaga. Ruume ühendab koridor, mis on vajalik ka selleks, et lasta päikesevalgust tuppa. Kasutatavad materjalid varieeruvad ruumis, nagu arhitektid ütlevad, "see muudab interjööri huvitavamaks".

Ruumi paigutus.

UdA projekteerijad rakendasid sisekujunduses linnaplaneerimise põhimõtet: koridor näeb välja nagu tänav, tüüpiline kitsas Itaalia tänav, millele mõlemal pool asuvad majad on suunatud Ühelt poolt on funktsionaalne ruumiplokk koos magamistoa ja köögiga külgneva pesuruumiga, teiselt poolt hoiusüsteemiga.

Magamistuba ei ole kavandatud eraldi ruumina, vaid üksuse osana, mis on peidetud vannitoa taha.

Loe edasi  Ümberehitus ühiselamus: vaesusest hiilguseni

Voodi on poodiumil. Ja see on väga mugav – sest poodiumi alla mahuksid täiendavad hoiusüsteemid.

Vannitoa valgustus on nutikas: lai mattklaasiga aken laseb magamistoast sisse päevavalgust.

Kuigi ladustussüsteemid moodustavad üksuse, näevad nad välja erinevad: erinevad kuju, viimistlus ja isegi furnituurid.

Vaade vannitoast koridori. Uksed on äärmiselt lühikesed – valmistatud rohelisest klaasist. Kõik ladustussüsteemid valmistatakse arhitektide jooniste alusel.

Vannituba: kapid, leti alune ja lagi on viimistletud Fraquet puidust.

Nagu sageli väiksemates korterites Iga sentimeeter on läbi mõeldud, ja see on eriti selge mõnevõrra muretu köögi puhul.

Köök on ehitatud eritellimusel: kapid on tammest ja marmorist. Corian tööpind.

väikesesse lounge'i on arhitektid paigutanud Ligne Roset' ikoonilise moodulsofa Confluences. See sobib ideaalselt väikestesse ruumidesse: mooduleid saab hõlpsasti lahti võtta ja muuta kolmeks vabalt seisvaks tugitooliks.

Sisustus on tagasihoidliku välimusega, kuid täis kurioosumeid ja disaini pärleid.

Pange tähele, kui ilusasti nad on sisse lõigatud laua jalad pingiks. See võimaldab pikendada lauda otse vastu seina ja pink jääb üheks tervikuks suur kohandatud ladustussüsteem.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: