Suvine avarus Peterburi stuudiokorteris

Disainer Lera Krivaya on loonud projekti, et muuta ühetoaline korter stuudioks. Hoolimata väikesest pindalast on tunda avarust ja maaelu. Kaunistuses kasutatakse looduslikke motiive ja looduslikke materjale. Heledad aktsendid sobivad suurepäraselt valgele taustale. Ruumi säästmiseks kasutatakse sisseehitatud ja kokkupandavat mööblit.

Korteri üksikasjad: 35 ruutmeetri suurune stuudiokorter Peterburis

Omanike kohta: noor pere

Kliendi soovid: luua kaasaegne interjöör, kasutades looduslikke materjale

See projekt kehastab unistusi paremast elust või pigem alternatiivset eluviisi. Noored ühetoalise korteri omanikud, kes unistavad suurest maakodust, otsustasid mitte raisata aega ja olla õnnelikud siin ja praegu ning luua oma ideaalmaailma väikeses madala laega korteris. See maailm sisaldab taevast, päikest, vett, puid, on tehtud looduslikest materjalidest, täis õhku ja valgust. Et väikese korteri sisemus näeks avaram välja, lammutatakse köögi ja toa vaheline sein. Projekti autor Lera Krivaya on valinud looduslike teemade jaoks skandinaavia disainimotiive.

Projekti esialgne nimi on "Unistused avatud ruumidest". Loodusläheduse teemat tõlgendatakse siin sõna otseses mõttes: puud ümberringi, pilved seinal, käsitsi kootud järvega sarnanev vaip jala all, puitpinnad ja mööbli polsterdus liivaga….

Skandinaavia mööbel näeb valgel taustal orgaaniline välja. Ühele seinale maalitud rohelised puud, mille vahele on paigutatud peeglid, suurendavad visuaalselt ruumi ruumi, on saanud eredaks aktsendiks.

Väikeste stuudio korterite paigutus nõuab mitme funktsiooni ühendamist ühes ruumis. Sellisel juhul on ainus ruum päeval elu- ja söögituba, mis muutub öösel tänu väljapandavale diivanile magamistoaks ja vajadusel ka tööruumiks – välja tuleb väike ratastega riidekapp

söögituba on paigutatud köögist eemale, kuid asub selle kõrval, moodustades praktiliselt ühe terviku. Köögis on vaatamata selle minimaalsele suurusele palju hoiuruumi ja üsna suur tööpind.

Rõõmsa rohu roheluse vihje kordub ruumis mitu korda ja on koos teiste suviste värvidega ka vannitoas. Vannituba näeb välja avar ja rohke valge läikega.

Loe edasi  Tallinn äärelinnas asuva üksikelamu fassaadi materjalina puit: disainer Sergei Pavlov
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: