Sisustus üksikasjadega: kuidas muuta Hruštšovi korter trendikaks loftiks

Disainer Anastasia Makova pakkus välja originaalse idee Hruštšovi kvartalis asuva ühetoalise korteri ümberkujundamiseks. Rõdu asemel ilmus siia panoraamakende ja muru laes olev mini-söögituba.

Uus pilk tüüpilisele projektile. Hruštšovi korteri paigutus jätab vähe ruumi disainimõtlemiseks: väikesed köögid, tillukesed koridorid ja tualetid, kitsad ruumid. Kuid disainer Anastasia Makova on suutnud isegi sellise perspektiivitu ruumi ümber kujundada. Korteri välimus on radikaalselt muutunud Rõdu, mis on klaasitud ja ühendatud elutuppa. Nüüd on see mini-söögituba. Ruumi ja köögi vaheline sein eemaldati loomulikult ning vannituba laiendati kööki viiva koridori võrra. Selle tulemusena on tavaline Hruštšov-tüüpi paigutus muudetud loominguliseks ja kaasaegseks ruumiks noorele paarile.

Vastuolulised küsimused. Kehtivate määruste kohaselt ei kaasne Hruštšovi majade standardplaneeringuga radikaalseid muudatusi. Näiteks ei nõustu ametiasutused tõenäoliselt teie elamispinna suurendamisega rõdu ja gaasipliidiga kööki ühendamise tõttu. Kuid alati tuleb teha kompromisse, eriti kui tegemist on Korrake projekti üksikuid õnnestumisi.

7 trikki, mida tasub korrata:

Müüritööd. See on loft-stiili üks peamisi tunnuseid. Köögi vastas olev sein on kinni müüritud, Ruumi seinad on valged, kuid ei lange välja interjööri üldpildist, sest need on värvitud sama värvi kui teised seinad.
Ökopalett. Korteris domineerivad heledad naturaalsed puiduvärvid, valge ja huvitav tumedat taupe tooni. See näeb väga loomulik välja ja samal ajal lisab koos puiduga lakoonilisele sisustusele linnalikku hõngu.
Rohi laes. Geniaalne seade, mis tõmbab kohe tähelepanu endise rõdu söögisaali poole. Põrandal pole palju ruumi pottide ja lillede jaoks. Väljumine: saatke loodus lakke.. oleks seda seal lihtsam näha.
Disainerlambid. Nad "kasvavad" lillede asemel Rohust laes. Paljas pirn on iseenesest ilus ja vormilt täiuslik Vähemalt kaasaegse loft-stiili fännid on selles veendunud. Kasutage korraga rohkem kui ühte, üks selline pirn võib söögilaua kohal kaduma minna.
Kohtvalgustid lühtri asemel. Valgustid tööstuslikus stiilis siin on sobivam iga üksiku lühtri- see paratamatult "sööb" Hruštšovi korteri lagi ei ole väga kõrge, nagu see juba on.
Hea tsoneerimine. Korteris puuduvad sisemised vaheseinad, kuid on määratletud mitu funktsionaalset ala. Lisaks köögile ja kööginurgale endisel rõdul on elutuba ( ehk magamistuba ) ja baar ( ehk töölaud ).
Minipuud. Nende kuju järgib akna taga asuva pargi puutüvede kuju Loodus siseruumides majja. Projekti autor piirdus vaid mõne potiga, et ruumi mitte üle koormata, kuid neist piisas meeleolu loomiseks täiesti.
Loe edasi  Kahe magamistoaga maja PD-4: projekteerijad Natalja Vassiljeva ja Pavel Ušakov

Anastasia Makova töö sai konkursil "Loggia, rõdu, terrass" 4. koha kuni .

Vaata veel lamedate disainilahenduste kohta

Korteri sisemus arhitektuuribüroo NO-group projektist Elena Andreeva sisustusstuudio WELL-DESIGN poolt teostatud projekti korteri interjöör Disainistuudio Cosy Flat poolt teostatud projekti korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: