Roheline ja värske. Korteri 3d modelleerimine: arhitektuuribüroo UNKproject

3d korter kahe magamistoa, tööruumi ja elutoaga. Roheline sein on nii dekoratiivne element kui ka eraldav element Tallinn kesklinna korteri avalike ja privaatsete ruumide vahel.

UNKprojecti arhitektid on koostanud selle Novy Arbati korteri 3D-kujunduse.

3D lame paigutus, visualiseerimise näited, Dina Mezhevova projekt, milles osaleb Margarita Miglina, UNKproject arhitektuuribüroo – osaleja konkursil "Interjööri vertikaalne haljastus ( 3D )". 3D visualiseerimine – Bogdan Vitkov

Standardne tuba on tavalise ristkülikukujulise kujuga. Ka planeering on üsna lihtne: elutuba asub keskel, selle ümber on kahel seinal paigutatud eluruumid ( kaks magamistuba, tööruum, vannituba ja eelkamber ). 3d korteri planeering on kavandatud nii, et elutuba on nelja uksega.

Üks projekteerimise väljakutseid oli enamiku uste varjamine, mis saavutati edukalt kolme erineva kõrguse ja tekstuuriga vaheseinaga. Ühel küljel on valge matt baar, vastas sama värvi riivitud vahesein, mille vahelaugud on tühimikud, keskel on vertikaalse rohelusega sein. Valgete läikivate elementide, naturaalse puidu ja erkroheliste taimede kontrast muudab interjööri huvitavaks ning see on Fresh and green nime vääriline.

Loe edasi  Ideaalne kodu nr 9: Eksootika võlu
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Roland

    Kas korteri 3D modelleerimise projekti kohta on võimalik saada lisainfot, näiteks milliseid tarkvarasid kasutatakse ja millised kogemused arhitektuuribürool UNKproject selles valdkonnas on?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: