Puit ja värv: eelarve stiil väikeses korteris

Disainer Alexander Beloborodov rõõmustas meid heade disainiuudistega. Esimene: puiduga kaunistamine väikeses korteris võib olla õhuline. Teine – kaks värvi võib asendada viis kaunistuskasti. Kolmas on see, et heledust saab korteris reguleerida. Lisateavet leiab tema projektist "Puidust raam".

Te ei pea ostma tüdruku lasteaeda kallist mööblit, et meeldida väikesele printsessile. Midagi saab ise sättida või valida midagi IKEA eelarvelisest kollektsioonist.

Looduslik puit- Suurepärane materjal: kerge, soe, hubane ja suhteliselt odav. Paljud töötlemisvõimalused pakuvad palju võimalusi loomingulisteks lahendusteks ning naturaalne tekstuur sobib suurepäraselt peaaegu igasse interjööri. Pole ime, et väikese korteri omanikel on suur valikuvõimalus kolmeliikmeline pere Esimene on see, et nad tahavad, et see oleks nende kodu peamine materjal. Aga kuidas kaunistada kompaktset korterit puiduga, et vältida ülerahvastumist? Disainer Alexander Beloborodovil on oma retsept: kerge taust, minimalistlikud vormid ja heledad aktsendid.

Trendikas korterisisustus

Disaineri projekti korteri interjöör Korterisisustus arhitekt Elena Ponomarenko projektist Korteri interjöör, arhitekt Vladimir Malashonki projektist,

Loe edasi  Ühe magamistoa luksuslikus klubihoones: arhitekt Svetlana Filatova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: