Puit ja geomeetria: moodsa interjööriga ja maskuliinse iseloomuga korter

Seda ei ole lihtne arvata, kuid Marina ja Anton Fruktovi Dizayn v Kube'i projekteeritud korter asub tüüpilises P-44 seeria paneelhoones. Projekti autorid on suutnud seda asjaolu varjata, peaaegu ilma äratuntavat põhiplaani muutmata, nad on vaid pikendanud vannituba koridori ja lisanud elutuppa rõdu.

Peamine vahend korteri muutmiseks olid kontrastsed värvid ja rõhuasetus selgetele geomeetrilistele kujunditele. See oli täielikult kooskõlas projekti volitustega Klient soovis moodsa interjööriga ja meheliku iseloomuga korterit. «Mustade, valgete ja puitpindade kombinatsioon sellest võidavad kõik, – ütlevad disainerid.

Elutuba

Elutoa kujunduse alus puidust "paelad" Seintel ja laes, vaheldumisi süvenditega, millesse paigaldatakse valgustid. «Me tahtsime ruumi keerulisemaks muuta, – selgitab Marina. Lisaks rõhutavad triibud ruumi sümmeetriat. Interjöör tundub must-valge, kuid musta ei ole palju, vaid ainult mööbel. Seinte värvimiseks kasutasid disainerid antratsiidi ja grafiidi tooni. Diivani taga Eduard Jašini maal. Natalia Eliseeva aitas projekti jaoks kunsti valida.

Klient valis büroo lähtuvalt "hind vs kvaliteet", nii et disainerid pidid kinni pidama rangest eelarvest. Säästupotentsiaal peitus viimistluses.. See on suhteliselt lihtne ja odav. Ülejäägid kulutati mööblile, mis projekti autorite sõnul "jäi konksu alla" Mihhail Baranovi mööbel on kliendi poolt valmistatud: Baxteri metallseljatoolid Houston ja Cattelan Italia laud. Need esemed rõhutavad interjööri mehelikku olemust.

Köök-söögituba

Köök on väike ( see on umbes kümme meetrit ) kuid sellel on erker ja söögilaud, mida ümbritsevad Bonaldo toolid. See on üks neist lahendustest, mis annab interjöörile kohe pidulikkuse elemendi. Muidu on kõik väga lihtne: must-valged kapid ja mustaks värvitud klaasist sein. Selle läikiv pind laiendab visuaalselt ruumi.

Kabinet

Ruum on varustatud soojustatud loggia. Tuba näeb välja nagu kõrvalasuva elutoa pikendus. See on klaasist liuguste uste voorus nad muudavad kahe ruumi ühendamise lihtsaks. Laua.. Cattelan Italia.

Loe edasi  Interjöör fusionstiilis: disainerid Aljona Myshkina ja Daria Lukovnikova

Sissepääsutee

Tuba näeb välja nagu keldrikorrus ja et muuta see visuaalselt avaramaks, on sissepääsu juures olev sein kaetud peegelpaneelidega ja garderoobikapp on varustatud kõrgläikega ustega. Valge aitab vältida ka klaustrofoobiat. Disainerid leidsid Depsti poest puidust mantlihoidja ja korgist jope.

Magamistuba

Puiduteema selles interjööris et ühtlustada kontrastid ja muuta ruum hubasemaks. On loogiline, et magamistoas on kõige rohkem puitpindu. Magamisala on paigutatud poodiumile, mille sees on hoiusahtlid. Garderoobi asukoht on ette määratud kanalite paigutusega- Otsustati paigutada panipaik korteri sellisesse ossa, kus lae kõrgus ei ole oluline ( sama põhimõtet kasutati ka garderoobi paigutamisel elutuppa ). Jällegi peegel.. See kahekordistab ruumi ja selles peegelduv kardin loob intriigi. Maalimine koos mõõgaväelasega- Anastasia Kopytseva töö.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: