Pariis: multifunktsionaalne ruum 23 ruutmeetrit.

Mõned inimesed ei mahuta peaaegu kogu korterit ühte garderoobi, samas kui teised.

Loomulikult ei sobi punase värvi rohkus eluruumis kõigile. Selline väikese ruumi kujundus nõuab teatud julgust, isegi julgust. Aga kas ei nõua selle ruumi väga ebakonventsionaalne kujundus, kus kõik on liikuv ja mobiilne, mitte pisut spunki??

Teave rajatise kohta:
Koht: Pariis, Prantsusmaa
Jalajälg: 23 ruutu.
Aasta: 2010
Arhitekt: Paul Coudamy
kontor, garderoob, raamatukogu ja vannituba. On selge, et klassikaline meetod ruumi jagamiseks loogilisteks tsoonideks- Siin on magamistuba, siin on tööruum, siin on riidekapp, siin on raamatud.. «sobitada." oleks raske. Ja Paul otsustas kujundada väikese ruumi, mille idee oli laiendada moodulit, kuhu kõik, mida ta tahtis, mahub. Ta on paigutanud ühe seina äärde riidekapi, voodi, kirjutuslaua ja katnud selle kõik liikuva konstruktsiooniga, mis on ühtlasi ka raamatukogu. Miks on see nii keeruline?? Raamatukogu võimaldab teil jaotada ruumi osad, mida praegu ei kasutata, muutes selle töö- või magamistoaks. Disaini nimi on Red Nest- «Punane pesa. Nimi peegeldab suurepäraselt väikese toa kujundust: punane, sest seinad ja "pesa" on punaseks lakitud plastist – muidugi tänu magamistoa erilisele paigutusele ja hubasusele.

Ruumi paigutus enne Punase pesa saabumist: klassikaline magamistuba koos vannitoaga, ilma palju fuss- voodi on peaosa vastu seina, üle kitsa ruumi, voodi üks külg vastu seina Keerdtrepp alumisele korrusele seevastu vannituba.

Punase pesa paigutus: Paul on pööranud voodi vastu seina. See annab lisaruumi teisaldatava raamatukogu kookoni jaoks, mis katab voodi. Paul on laiendanud ka vannituba, kus on nüüd lisaks dušile ka suur vann.

Axonomeetriline vaade. Siin on selgelt näha, et tuba koosneb kahest põhikomponendist – helepunases pesas ja neutraalne hall vannituba, mis täiendavad ja tasakaalustavad teineteist ideaalselt.

Loe edasi  Kuninganna

Trafo ruumi põhikomponent Mobiilne paneel ehk raamatukogu. all olev paneel on valgustatud ja näeb välja, kui see hõljub ja kaaluta. Muide, see liigub üsna kergesti. Toa perenaine Tüdruk, ja kõik siin on loodud nii, et see oleks võimalikult lihtne. Kahepoolne peegel tsoneeritud, et luua rohkem ruumi, kuid ka lisada ruumi mõõdet.

Kui see on "suletud" voodi, tööruum, kus kõik ruumi elemendid on samuti pikendatavad ja kokkupandavad: laud, riiulid…

Sama paneeliga saab ka voodi ära peita, jättes tööruumi avatuks. Hea lahendus neile, kellele ei meeldi iga päev täiuslikku voodit teha.

Ringikujuline keerdtrepp esimesele korrusele, kus asub köök ja ülejäänud korter, on suletud korraliku luugiga. Mis see veel võiks olla? see on pesa, Kõik siin peab olema suletud-akendega, et tagada maksimaalne privaatsus ja hubasus.

Kui voodi on "suletud", kontori poolelt näeb see välja nagu hubane diivan.

Punase pesa arhitektuur ei ole rangelt geomeetriline ja ei koosne ainult täisnurkadest, nagu esmapilgul võib tunduda: "pesa" ülemine osa on on üsna keerulise kujuga – neist, mida on tore vaadata, kui nad lihtsalt ärkavad.

Voodi taga on kitsas, kuid ruumikas garderoobikapp. alumine osa.. väljatõmmatavad sahtlid ratastel.

Punaseks lakitud pesa pind kontrastib kenasti valgete mattvärvi seinte ja sisseseadega ning näeb väga julge välja just õige noorele tüdrukule.

Vannituba, mis on viimistletud betoonist spetsiaalse niiskusimpregnatsiooniga. Eraldi vannituba on peidetud kunstlikult vananenud uste taha, mis meenutavad antiikseid kabinette. Vaheseina peegli taga on vann.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: