Palju ruumi tühjalt kohalt: tagasihoidlikust ühe magamistoast saab luksuslik korter

Stuudiokorteris on söögituba, garderoob, magamistuba koos rõduga, köök ja vannituba. Tundub, et sellist tulemust ei ole võimalik saavutada lihtsa ümberehitusega, kuid arhitekt Marina Izmaylova on see õnnestunud.

Teave korteri kohta: 37-meetrine standardne ühe magamistoaga korter.

Omanike kohta: noor tüdruk, kes teeb kõvasti tööd, elab üksi ja teeb harva süüa.

Kliendi soovid: Paigutage väikesele alale kõik vajalikud funktsionaalsed alad.

1-toalise korteri tavaline paigutus hõlmas tuba ja üsna suurt ruumi, kus asusid köök ja vannituba, ning nende vahel oli koridor. Projekti autor otsustas oma kulul eemaldada koridori ning laiendada kööki ja vannituba. Selle tulemusena on köögist saanud magamistuba ja ühetoalisest korterist on saanud kahetoaline korter. Interjöör on paaris: esik on kõrvuti garderoobiga, elutuba on ühendatud söögitoaga, magamistuba köögiga ja laes olev puit kordab all olevaid puitpindu. Isegi assotsiatsioonid ja aistingud on mitmetähenduslikud: luksuslikud elemendid on lakoonilise mööbli kõrval olemas, esemed ei "hüüa", Vastupidi, nad rõhutavad teineteist. Eraldi mainimist väärivad kogu korteri nutikad valgustussüsteemid.

Valgusküllane koridor tekitab külalistes tunde, et selles väikeses korteris ei tunne nad end ülerahvastatud, mis on sageli tavaliste ühetoaliste korterite puhul. Disainer Marina Izmaylova on kõrvaldanud koridorist ebavajalikud uksed ja riidehoidjad, paigaldades suure walk-in garderoobikapi vasakule poole lükandseina taha.

Elu- ja söögitoas moodustavad hallid toonid ja funktsionaalne geomeetriline mööbel taustaks biokaminale, suurele plasmapaneelile ja tagasihoidlikele, kuid moodsatele aksessuaaridele. Nii mööbli paigutus kui ka põrandamuster annavad suunitluse ja pikendavad visuaalselt väikest ruumi.

Tüüpilise ühetoalise korteri projekteerimisel jagas autor ruumi kaheks

Suur osa köögist võtab sisse tõmmatava trepiga katwalk, see toimib ka panipaigana ja magamiskohana, kust pääseb ka loggiale. Sellised julged lahendused tüüpiline stuudio korteri kujundus ei eelda kindlasti!

Loe edasi  4-toaline 3-toaline korter: Boris ja Regina Alexandrovsi projekt

Vannituba koos tualettruumiga suurenes tänu ümberehitusele oluliselt, ka endise koridori arvelt. See võimaldas paigutada sinna mööblit ja riiuleid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: