Öko-interjöör linnakorteris: geniaalsed ideed metsast ja mesilastest

Ärge oodake looduse käest, võtke seda temalt – see on ökodisaini ülesanne. Mesilambid, elavad seinad, taevas ja päikesevalgus – kuidas mängida looduse "trikke" interjööris, näitab disainer Denis Sokolov.

Sageli vajab köögiga kombineeritud eluruumide kujundamine visuaalset tsoneerimist. Diivani seljatugi sobib hästi tõkkeks diivaniala ja köök-söögitoa vahel.

Uue kõrghoone ülemisel korrusel asuvast korterist avaneb suurepärane vaade Dnipro jõele. Kuus prantsuse akent ümber suure toa ümberringi muudavad selle maastiku šikiks interjööri elemendiks. Disainer Denis Sokolov kasutab elamispinda täielikult ära, valides korterisse trendika ökostiili interjööri. Looduslikud motiivid sulanduvad ilusti jõe vaatepildiga ja on kaunis kontrastiks linnalinnade metropoliga.

Öko-interjöör koosneb peamiselt looduslikest materjalidest ja tekstuuridest, rohelusest ja naturaalsetest toonidest. Et köögi kujundus koos elutoaga ei tunduks igav, võite lisada mõned erksad värvid ja selge geomeetria – kontrast toimib.

Suur köök, söögi- ja elutuba on vooderdatud plankudega. Disainer ei varjanud puidu loomulikku tekstuuri, vaid lisas puidu erinevaid toone: põrandale sooja kuldset värvi, seintele halli ja mööblile ning köögipoolele valget. Vooderduse plaatimine. Palju puitu lisab suurele avatud planeeringuga ruumile koduse hõngu.

Veel üks disaini ekstravagantsus on vertikaalne aiandus. Trendikas idee, mis muudab iga interjööri romantiliseks looduslikuks nurgaks. Taimed on istutatud otse seinale, kus on spetsiaalne konstruktsioon, mis tagab toitainesubstraadi ja kastmise. Selles ruumis kujundas disainer kõik suurte Prantsuse akende vahelised vaheseinad, muutes need "elavateks portaalideks" maja ja suurlinna vahel.

Planeerimine ja tsoneerimine on olulised kaalutlused kööginurgaga elutoa kujundamisel. Siin on köök paigutatud kahes reas. Üks on traditsiooniline seinakappide ja sahtlitega, teine on paigutatud köögi ja söögitoa vaheliseks saareks. Selleks, et laud oleks tööks sobiv, valis disainer praktilise laminaatist töötasapinna, mis on mõlemalt poolt ruumi poole suunatud laia puitkattega ääristatud, mis on austusavaldus ökodisainile. Ja ka laua kohal olevad kõrgläikega valgustid mängivad loodusmotiividega: mitte ainult kivid, vaid ka taimed.

Loe edasi  Kerge olemine interjööris rõõmsameelsele tüdrukule: Olga Gushchina projekt

Suuremahulised loodusest inspireeritud valgustid on öko-sisustuse loomulik element. Selles korteris valis disainer massiivsed kuusnurksed lambid, mis on paigaldatud kimpudena lakke. Paarikaupa kokku panduna moodustavad nad sürrealistliku "meevarju".

Magamistoa seinad on kaunistatud betoonist Artis Visio paneelidega. Need annavad ruumile jõhkra ja moodsa, "tehnikahõngulise" välimuse. Keerukas klassikaline mööbel ja pehmed pastelsetes toonides kardinad on kontrastiks sellele taustale.
Ka siin näeme ebatavalisi, orgaanilise kujuga valgusteid: öökapid ja lühtrid näevad välja nagu muinasjutulilled.

Väike, kitsas tööruum on elutoast vaheseina taha peidetud. Vaatamata oma kompaktsele suurusele on sellel eraldi prantsuse aken, nii et toas on palju valgust. Ruumi viib suur must lagiuks, mis annab siseruumile suursugusust. Lakoniline, modernne sisustus on lahjendatud looduslike elementide, naturaalsete värvide ja väheste eredate aktsentidega. Vaiba kuusnurkne muster on rimiline elutoa lampide ja magamistoa vaiba vahel.

Muud lamedad kujundused

Partner Constructioni projekti korteri interjöör Disaineri projektist pärit korteri interjöör Racurs eksperimentaalse disainistuudio projektist pärit korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: