Must-valge elutoa uuring: disainer Irina Khikhol

Väike kontor on paigutatud otse elutuppa. Kesele kardin eraldab tööruumi põhiruumist, et luua isolatsiooni tunne ja aidata teil keskenduda.

Irina Khikholi elutoa disain – konkursi "Parim tekstiilne sisekujundus" osaleja.

Disainer Irina Hichol on kujundanud korteri vastavalt omaniku soovidele originaalselt, kuid minimalistlikult. Projekt põhineb mustade ja valgete värvide kontrastil ning ühevärvilist skeemi täiendavad neutraalne hele põrandafoon ja elutoa vaiba liivased toonid. Korteri väike pindala tähendab, et peate mõtlema ruumi funktsionaalsele paigutusele. Magamistuba on paigutatud eraldi ruumi ja väike kontor on elutoa osast eraldatud musta läbipaistva kardinaga. Selline tekstiilide paigutus harmoneerub salongis asuva trükitud tapeediga ning kardinate poolringikujuline paigutus silub ruumi sirgeid jooni ja annab kogu interjöörile hubase voolavuse.

Loe edasi  Kolm korrust, kolm interjööri: kitsa maja paigutus: disainer Elena Bolshakova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: