Milano: korter 15 ruutu.

"Nagu rakk" – klassikaline pilt väikesest ja äärmiselt askeetlikust ruumist. Disainer Silvana Citterio on suutnud tõestada, et endine kloostrituba võib olla mugav ja moodne.

Tõenäoliselt oleks 15-meetrises korteris aastaringselt väsitav elada, isegi ideaalse planeeringu korral. Aga kui "peakorter" linnas, on see korter ideaalne. Kui palju vajab mees, kes tuleb koju ainult ööseks?. Silvana ja tema abikaasa veedavad iga nädalavahetuse oma maamajas Milano lähedal.

Informatiivne ekskursioon kinnistul:
Asukoht: Milano
Ruumala: 15 ruutmeetrit.
Aasta: 2012
Arhitekt: Silvana Citterio

Tundub ruumikas 15 ruutmeetri suuruses. Ruutmeetreid on a priori võimatu saavutada, kuid Silvana on siiski suutnud vältida ruumikitsikuse ja äärmise kitsuse tunnet. Tema retsept: täpne arvutus, mitu tasandit ja erinevate tsoonide vahelduv kasutamine. Kuna ta magab korteris enamasti üksi, on lihtne eeldada, et ta ei vaja kööki, kui ta istub laua taga ja kui ta valmistab süüa – ta lihtsalt ei saa füüsiliselt olla poodiumil. See võimaldas tal teha osa poodiumist väljapandavaks sokliks. Kui tema abikaasa on samuti linnas magamas, peab ta ootama ja mitte trepist üles ja alla sörkima, et süüa teha. Kosmos teeb ohvreid.

Silvana korteriks tehtud tuba, vaade enne ümberehitust. Viimasel ajal oli seal ainult voodi ja vannituba.

Ümberehituse järgne paigutus: lõpus on vannituba, mis on piisavalt suur sellise tillukese korteri jaoks, ja teisel kümnel meetril on kõik muu, mida te eluks vajate. Paremal – Prantsuse aknaga rõdu.

Silvana peamine trump kõrged laed, mis võimaldas tal pakkuda tsoneerimist kahel tasandil. Siin Esimene tasand ( põrandakorrus ): WC, garderoob, trepp esimesele korrusele.

Teine tase.. ühe meetri kõrgusel põrandast: voodi ja laud kahele inimesele.

Loe edasi  Kolm korrust, kolm interjööri: kitsa maja paigutus: disainer Elena Bolshakova

Lõige.

Umbes kolmandiku ruumist võtab koridor, mis kulgeb esiuksest vannitoani. Siin on köögiosa, kus on palju sahtleid ja kappe, sisseehitatud ahi ja väike minibaar-külmik.

Väike trepp viib üles, kus on väike ümmargune laud kahe tooliga.

Teisel pool poodiumit – suur kaheinimesevoodi, mille kohal on riiul.

Suur, kogu seina kattev peegel, mis peegeldab ja seega suurendab visuaalselt ruumi suurust Väga väikeste ruumide puhul on see hädavajalik.

Ja nüüd tuleb lõbus osa «varjatud potentsiaalid". Poodiumi põranda alla on peidetud köögiosa: valamu, lõikelaud..

… ja pliit. Pange tähele, kui nutikalt on kasutatud lamamisosa – Sellel on magnetilised hoidikud nugade ja vürtside jaoks metallpurkides.

Sellises pisikeses korteris ei saa ühtegi sentimeetritki raisata: isegi trepi alla on peidetud üks sahtli.

Peidetud võimalused kokkuklapitav köök ei piirdu. Voodi ja kirjutuslaua vahel on luuk, mis viib riiulite ja riiulitega garderoobi! Sinna viib väike trepp.

Vannituba, mis on mugavalt varustatud valgete maa-aluste plaatidega, võtab peaaegu kolmandiku korterist.

Siin ei ole Silvana keelanud endale mugavat dušikabiini, bideed ega suurt seinale kinnitatud peegelkappi. Seal on isegi ruumi raamatute nišši jaoks.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: