Maja, kus on mugav kĂŒlalisi vastu vĂ”tta: disainer Vera Koroleva

Suur ilus maja koos kĂŒlalislahkete vÔÔrustajatega. Panoraamaknad, bassein, konservatoorium- kuidas korraldada suur ruum nii, et kĂ”ik tunneksid end mugavalt ja hubaselt?

Suur maja kĂŒlaliste vastuvĂ”tmiseks, disainer Vera Koroleva projekt – konkursi "Parim interjöör: Maamaja korter" osaleja

Disaineri Vera Koroleva kliendid- Paar, kes on kolmekorruselise 700-ruutmeetrise suvila omanikud, on valinud endale tantsupartneri. . Suur maja, mida sageli kasutatakse suurte gruppide ööbimispaikana, tuli ĂŒmber ehitada praktiliselt kĂŒlalistemajaks. Projekteerimistööde tulemusena saab maksimaalse arvu ruume muuta kĂŒlaliste magamistubadeks: mehe tööruum, naise töökoda, raamatukogu, vesipiibutuba ja fotol olev jĂ”usaal. Elutoa tohututest akendest avaneb vaade looduslikult vĂ”sastunud tiigile ja aiale, mis on maastikuarhuri pingutustega "metsikuks" muudetud. Arvestades ruumide mĂ€rkimisvÀÀrset suurust ja arvu, on projekteerija lahendanud raske ĂŒlesande: sĂ€ilitada ĂŒhtset tajumist, kuid mitmekesistada vĂ€rvi-, valgus- ja stiililahendusi. Üksikud mööbliesemed, lambid, padjad, tekid saab hĂ”lpsasti "sisse ehitada" igas ruumis. LĂ€bikĂ€igualal on talveaed, mis koos suure hulga lemmikloomadega tĂ€idab selle suure maja eluga.

Loe edasi  NOME Itaalia restoran
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: