Maamaja renoveerimine: 4a Architekten

1990ndatel ehitatud maja, mida on muudetud uue klaasistusega. Tavaliste akende asemel kasutati panoraamakendeid ja nüüd on maja kõik kolm korrust üle ujutatud loodusliku valgusega.

Suurte akendega äärelinna maja, mille on projekteerinud 4a Architekten – konkursi "Parim sisekujundus: äärelinna kortermaja" võitja

Valguse, õhulise ja avatud ruumi loomine need olid väljakutsed 4a Architekteni meeskonnale, kes asus ümber kujundama maja "üheksakümnendatest aastatest" 350 ruutmeetrit. . Suurte akendega maja projekt nõudis klaaside täielikku väljavahetamist, kuna aknad olid varem standardsed. Lisaks sellele on esiuks koos kaldteega uuesti ehitatud, mis on loonud täiesti erineva, särava ja rõõmsameelse stiili.

Suurte akendega maakodu muutus ka seestpoolt avaraks: ruumide vaheseinad eemaldati. Interjööri keskpunktiks on elegantse keerdtrepiga kahekordne elutuba, mis ei takista ega vähenda valgust.

Loe edasi  Minimalismi stiilis 2-toaline korter: Jekaterina Popova projekt
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: