Loft-stiilis korteri interjöör: Arhitekt Nadežda Chuck

Betoon, telliskivi ja malm olid ideaalsed kaaslased kallitele ja keerukatele materjalidele ja aksessuaaridele. 27. korruse katuse all asuva kahekorruselise korteri interjöör on üllatavalt hubane ja atraktiivne.

Loft-stiilis korter, arhitekt Nadežda Chucki projekt – parima korteridisaini konkursi võitja

120 ruutmeetri suurune kahekorruseline korter. Korter asub uues hoones 26.-27. korrusel "katuse all", Kus on palju telliseid ja betooni. Arhitekt Nadežda Chuck on selle ruumi atmosfääri täpselt tabanud, luues loft-stiilis korteri interjööri. Idee kombineerida kareda tekstuuriga seinad kvaliteetsete ja kvaliteetsete materjalidega oli edukas ning projekti käigus algsesse projekti tehtud vähesed muudatused on vaid kasuks tulnud. Näiteks kolmemeetrised vitriinid esimesel korrusel, mis eraldavad elutuba söögitoast ja köögist, olid planeeritud täielikult klaasist, kuid tehniliste raskuste tõttu ei soovinud ükski tootja neid valmistada. Selle tulemusel kasutatud puitlaudis näeb hubasem ja soojem välja. Loft-stiilis korter näeb õhuline ja läbipaistev välja, heledate ühevärviliste seinte taustal näeb hea välja koos mööbli ja dekoratiivsete esemete heledate aktsentidega. Kardinad akendel "summutatud" otsene päikesevalgus, mis loob meeldiva hajutatud valguse tunde. Peamine kujunduselement on malmist trepp, mis viib teisele korrusele, kus asuvad magamistuba ja täiendav vannituba. Trepi sepistatud rauast mustrid kõlavad koos antiikse puitmööbliga ja interjööri üksikasjad- Nagu söögilaua kohal olev lühtri ja Zingeri õmblusmasinast valmistatud dekoratiivne laud esikus. Projekti autor mainib omaniku aktiivset osalemist interjööri loomisel. Naine, kellel on laitmatu maitse ja selge nägemus sellest, milliseks ta soovib oma kodu kujundada, on olnud oma otsustes ja disainimõtlemises julge, et luua see pilkupüüdev ruum.

Arhitekt Nadežda Chucki projekt Parima lame disaini konkursi osaleja

Loe edasi  Prantsuse ja Ameerika segu
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: