Loft-elementidega korter: disainer Anna Ishutova

Õhuline disain avara korteri panoraamakendega, dünaamiline ja särav nagu korteri perenaine.

Disainer Anna Ishutova – konkursi "Best Apartment Design" osaleja

Disainer on loonud interjööri 116 ruutmeetri suurusele korterile.m, mis asub kaasaegses elamukompleksis "Kutuzovskaja Riviera", Panoraamaknad ja fantastiline vaade pealinnale. Lahendus oli täpselt nagu perenaine: noor, sihikindel ja tugev, tugeva sihikindlusega Armas koera omanik. Nagu algse korteri interjööri fotolt näha, määras kompleksi arhitektuur ise elamu tulevase stiili. Moodsa ja dünaamilise interjööri juurde on lisatud Loft-elemendid puidust talad ja tellis. Funktsionaalselt on korteris, nagu fotodelt näha, olemas kõik vajalik: elutoaga ühendatud köök, avar esik koos eraldi garderoobiga, pesemisruum ja külaliste vannituba ning külaliste ja peremehe magamistoad muidugi eraldi vannitoa ja garderoobiga. Korteri algse kujunduse foto järgi otsustades langes sisustuse teostus täielikult kokku omaniku ootustega.

Disainer Anna Ishutova projekt Konkursi "Parim lame disain" osaleja

Loe edasi  Kiiev: korter 36 sq. 
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 2
  1. Siim

    Kas saate anda rohkem teavet selle korteri loft-elementide kohta? Millised on selle korteri erilised tunnused ja millised võimalused see pakub? Kas korterile on kaasas ka pildid või plaanid?

    Vasta
  2. Raul

    Kas see korter, mille kohta räägitakse, on saadaval müügiks või üürile?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: