Le Menuir: 55 ruutmeetri suurune korter.

Igaüks, kes armastab suusatamist, teab, milline luksus on oma mäekorteri omamine. Ja kui teil on juba õnnestunud osta 55 sq. m – siis "sobib" seal peaks olema maksimaalne voodite arv. Endale ja oma sõpradele!

Arhitektidele anti võimatu ülesanne luua kaasaegne ja huvitav interjöör, suurendades elamispinda, ilma et see puudutaks toetavaid vaheseinu, tehes ühe vannitoa asemel kaks vannituba, ja seda kõike nii, et voodite arv jäi samaks – 8 voodikohta 55 ruutmeetrile. !

Info objekti kohta:
Asukoht: Le Menuir, Prantsusmaa
Pindala: 55 ruutmeetrit.
Aasta: 2012
Arhitektid:

Korteri paigutus enne ümberehitamist.

Korteris moodustavad vaheseinad ja mööbel ühtse terviku. Planeeringu põhirõhk on puust valmistatud laiaulatuslik poolring, mis läbib kogu korterit, jagades selle õrnalt osadeks.

Poolring ühendab kõik korteri funktsionaalsed ruumid, annab suure elutoa ja avab samal ajal panoraamvaate Alpidele. Aksonomeetrilisel vaatel näitavad värvid funktsionaalsed tsoonid: sinine- Vannitoad, roheline- Ladustussüsteemid, beež magamiseks, lilla köök. Ühest küljest on see ruumikas, kuid teisest küljest täiesti loogiline ja funktsionaalne: lugemisnurk ja voodid akende ääres, vannitoaga külg külje kõrval asuv köök, palju hoiusüsteeme ja mitu tualetti.

Elutuba ümbritsev poolringikujuline puitkonstruktsioon ühendab seinte ja mööbli funktsioonid: võrdsetes proportsioonides- hoiusüsteemid ja voodid. Tulemuseks on kaunis kaasaegne interjöör.

Akna juures on lamamistoas diivan.. Mugav lugemisnurk ja samal ajal magamiskoht täiskasvanutele.

Lähedal – Lastele mõeldud kahekorruseline voodi, mis on kujundatud tõelise "seiklusliku mängumaja" kujul akende, treppide ja niššidega raamatute ja mänguasjade jaoks.

Ilmselt on 55 meetril võimatu korraldada 4 täielikult isoleeritud magamistuba kaheksale inimesele. Sellest hoolimata saab iga magamisala muuta kardinate abil üsna privaatseks.

Just nende jaoks.. lagedel on sellised keerulised vahed.

Korteri keskel olev tugisammas, millest ei saanud lahti, on selles huvitavas interjööris muudetud kahepoolseks raamaturiiuliks: üks pool raamatutele, teine lauanõudele.

Loe edasi  Rahulik interjöör lastega perele: disainer Anastasia Kiseleva

Selles elutoa osas on voodid ja söögilaud. Arhitektide sõnul on üks peamisi eeliseid korteri Rohke päevavalgus. Ja seda mängitakse igal võimalikul moel üles.

Isegi isoleeritud ruum "avaneb" Maksimaalselt, et mitte jätta korterist ära panoraamvaade Alpidele. Ja õhtul.. magamistuppa viivaid uksi ja aknaid saab sulgeda.

Pisikese magamistoa sees tohutult suur kahekorruseline voodi. Tegelikult on see kaks kahekohalist voodit, üks teise kohal: sinna mahub kergesti neli last või kahe lapsega perekond.

Ja tänu luksuslikele panoraamakendele ei tundu see üldse kitsas.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: