Lapsehoidja päevikud

Filmis "Lapsehoidja päevikud" näidatakse kuulsa sisekujundaja tüüpilist Ameerika kodu. Uurige sisemust iga detailiga.

Filmi "Lapsehoidja päevikud" süžee. Pärast kolledži lõpetamist püüab noor antropoloog Annie ( Scarlett Johansson ) mõista ennast ja oma tulevast elu. Ootamatult nõustub ta töötama lapsehoidjana ühes soliidses Manhattani perekonnas. Romantiline ja veidi naiivne Annie näeb oma tööd roosiliselt. Kuid kui ta kolib oma tööandjate juurde, satub ta luksusmaailma ja perekondlikku segadustesse.

Tutvusin detektiiviga tänu kliendile, kes soovis interjööri "stiilis". Palju sellest, mida ma joonistama hakkasin, sai palju tagasisidet: külm, ebamugav, mitte inimestele mõeldud. Kuni ma lõpuks lisasin interjööri humaniseeritud, vintage-inspireeritud esemed – Chesterfieldi diivan, apteegilaud ja puidust jupid. Kõik see on asetatud karedate krohvitud seinte ja kummaliste installatsioonide taustale. Selle käigus omandas klient tütarlapseliku voodi ja akendele kaaluta kardinad. Need filmid näitasid mulle ja kliendile palju. Et nii äärmuseni kui puhas stiil peab kasvama. Et raske on elada minimalistlikus interjööris, olemata tõeline askeet. Inimesed, kes on harjunud ebavajalikest asjadest vabanema, tunnevad end viktoriaanlikus keskkonnas, tuhande pisiasja hulgas, ebamugavalt… Tulevase kodu pildi valimisel ei tohiks teid inspireerida mitte ainult ilusad pildid, vaid ka teie enda eluviis. Kas teil oleks ekraanil oleval pildil mugav olla??

Searcheriga tutvusin tänu kliendile, kes soovis tõesti interjööri "stiilis". Suur osa sellest, mida ma maalima hakkasin, sai tagasisidet: külm, ebamugav, mitte inimeste jaoks. Kuni ma lõpuks lisasin interjööri humaniseeritud, vintage-inspireeritud esemed – Chesterfieldi diivan, apteegilaud, puust jupid -. Kõik see on asetatud karedate krohvitud seinte ja veidrate installatsioonide taustale. Selle käigus sai klient endale tütarlapseliku voodi ja akendele kaaluta kardinad ning detektiivist polnud jälgegi. Need filmid näitasid mulle ja kliendile palju. Et puhta stiili äärmusesse minekuks on vaja palju. Et raske on elada minimalistlikus interjööris, olemata tõeline askeet. Inimesed, kes on harjunud ebavajalikest asjadest vabanema, tunnevad end viktoriaanlikus keskkonnas ebamugavalt, tuhande asja hulgas. Oma tulevase kodu pildi valimisel ei tohiks teid inspireerida mitte ainult ilusad pildid, vaid ka teie enda eluviis. Kas sulle meeldiks pilt ekraanilt??

Peida

Selle maja stiil on klassikaline Ameerika: valge puitpaneel seintel, kõrged liistud… Me oleme seda kõike juba korduvalt näinud Ameerika kodanluse elu kujutavates filmides.Kuid see interjöör on pärit filmist "Lapsehoidja päevikud" paistab ikka veel välja lõputu rida sarnaseid- Pange tähele tekstuuride, mustrite, erinevate sisseseade ja mööbli kombinatsiooni.

Artikli sisu
Loe edasi  Must-valge korter, kus peamine sisustus on — Korrusel: Geometrix Design

Lobby

Mitme korteriga kortermaja fuajee näeb kena välja. Mööbli ja kaunistuste mõistlikku mitmekesisust ühtlustab diagonaalide selge kasutamine kogu ulatuses.

Pöörake tähelepanu mustrilise tapeedi, toolide seljatoe, plaatide suundade kombinatsioonile. Sümmeetriline kompositsioon tasakaalustab lõpuks sisemust.

Tapeeti kasutatakse laialdaselt maja sisustuses geomeetria koridoris või lillelised magamistubades. Ja tekstiilide muster on sageli sama, mis tapeedil…

Ühe ja sama motiivi, antud juhul diagonaalide kordumine, määrab sisemuse rütmi.

 • Hamilton Small Trellis 79/8029 tapeet Cole & Son tapeet Cole & Son.
 • Taustapilt 12955 by BorasTapeter.
 • Tapeet Cordoba 80/2008 tehasest Cole & Son Tapeet Cordoba 80/2008 tehasest Cole & Son.
 • Tapeet Georgian 80/4018 tehasest Cole & Son.

Tuntud probleem koridoride puhul – sellel on liiga palju uksi. Teha mõned uksed "nähtamatuks", nagu see, mis on siin pildil. Vaadake lähemalt tooli kõrval olevat seina: vaadake õmblust? See märkamatu uks varjab tavaliselt sissepääsu kontoritesse. Võtke teadmiseks!

Pildil: Inline 03 uks Res, disain Cavana Massimo, Santambrogio.

Sissepääsutee

Sümmeetriapõhimõte filmi "Lapsehoidja päevikud" fuajeest, Jätkub selle korteri koridori kaunistamisega. Pange tähele kaks lühtrit ukse ümber: lisage sarnane lühtri laele.

Traditsiooniliselt paigutatakse ruumi keskele ümmargune laud, millel on lilleseade. Lakitud töötasapind lisab ruumile läiget.

Kandlede ornament tapeetidel klassikaline renessansiaegne trükis. Seda toetavad kaasaegsed kolmemõõtmelised "peaaegu küünlajalad" — lambid, millel on ootamatult eredalt punased lambivarjud.

Klassikalises ameerika stiilis sissepääs valge paneeli, seinakaartide ja kõrgete liistudega.

 • Tapeet Alpana 69-2107 by Cole & Son tapeet Alpana 69-2107.
 • Aquarelle Sky tapeet 310854 by Zoffany.
 • Cherubs Toile tapeet Sandersoni tehase poolt.
 • Crayford Paisley portselanist tapeet Designers Guildi tehasest.

Seisa Annie kingadesse ja vaata koridorist elutuppa. Ukseserva kaunistab massiivne portaal ja raamib suurepäraselt üleminekut sissepääsualast vastuvõtualasse.

Taustal näete elutoa raamaturiiulil olevaid lampe väike art deco viide. See toob esile mööbliesemete stiilierinevused, kuid koos näevad need väga harmoonilised välja.

Siin näete samamoodi paigaldatud parketi geomeetrilist mustrit- diagonaalselt. Majas on palju konsoole, mis kõik on erineva vormiga, kuid alati tumedast puidust. Nad pakuvad ruumi lampide ja aksessuaaride jaoks, et täiendada interjööri.

Konsoolil võib olla alumine riiul – sellele on mugav kott koridoris panna.

 • Bradley tehase konsool 579.
 • Leeny-Jones'i Hall küljelaud.
 • Cantilever DD110 tehasest Grange.
 • G111 konsool, autor Aldo Moletta.

Elutuba

Elutuba filmist "Lapsehoidja päevikud" samuti tehtud vastavalt kõigile sisekujunduse reeglitele. Selleks, et ruum ei tunduks liiga sümmeetriline, rikuti kompositsiooni üldist stabiilsust "erinevate toolidega mängimisega".

Loe edasi  Kuidas kaunistada klassikalises stiilis korterit?

Siit leiate vähemalt kolm erineva kuju ja stiiliga mudelit: tiibtoolid, rangete vormidega, puidust käetugedega tugitoolid ja väga elegantsed, Empire-stiilis mööblit meenutava joonekõveraga toolid.

 • 883-33 CURVED BACK LOUNGE CHAIR tool, Baker Factory, disain Barry Barbara.
 • Tugitool 6411 WOOD LOUNGE TOOL tehasest Baker, disain Barry Barbara.
 • Tugitool 452 SLIPPER CHAIR by Baker, kujundanud Barry Barbara.
 • Tooli 6329 SALON LOUNGE TOOL, autor Baker, kujundanud Pheasant Thomas.

Pange tähele kollase tugitooli esiosa Kui te vaatate filmi, võite märgata pisikest lõvi käppa.

Mööbel loomade või lindude jalgadel klassikaliste mööblitootjate seas populaarne tehnika. Sellised traditsiooniliselt konservatiivsed tugitoolid tasakaalustavad edukalt veidi huligaanse diivani voolujoonelisi vorme.

 • PR 2742 Parigi tugitool Provasi tehasest
 • Tugitool 9788P tehasest Seven Sedie Reproductions
 • Tooli 9708P tehasest Seven Sedie Reproductions
 • Tooli 0710P tehasest Seven Sedie Reproductions

Tooli PR 2742 Parigi tehasest Provasi.

Teine vaade.. veel üks näide härra ja proua H. korteri tervest mitmekesisusest. Klassikalise polsterdatud kompositsiooni taustal on avangardistlik kunstiteos, mis kahtlemata hoiab toa värvilahendust tasakaalus ja oma jaheda sinise värviga suhtleb saali tapeediga.

Rikkalikult raamitud peegel seinal ikkagi austusavaldus renessansiaegsele ornamentikale. Peegli all olev tool seevastu toetab art déco-lampe. Kõik on tehtud nii, et korter on nagu kerjatud olla elus! Aga see ongi Annie tööandjate peamine takistus õnnele – härra ja proua H.Nende korteri sisemus on tõeliselt elavam kui nemad ise.

Kogu oma rikkuse ja ilu juures paneb interjöör sõitjad end vabalt ja kergelt tundma. Lihtne on panna oma käekott toolile, segi ajada raamaturiiulid ja unustada lauale kandik toiduga.

 • FSRC 1201 Chelini tehase peegel.
 • Peegel 50-2811 Christopher Guy poolt.
 • Zanaboni T48 peegel.
 • Peegel 115/80 alates tehasest Of Interni.

Külalistetuba

Oma esimesel tööpäeval majja sattudes jätab Annie oma asjad külalistetuppa. Ta on toa sisustusest vaimustuses – ta arvab, et sellest saab tema ajutine kodu.

Peate tunnistama, kellele ei meeldiks selline peen sisustus: kõrge voodi, sügav diivan jalamil, hubane ruuduline tugitool, kõik on oma isikupärase iseloomu ja mustriga. Ja tervikuna sulandub see imeliselt, klassikalisi inglise magamistubasid meenutavas vaimus.

Kõik tekstiilid toas on kuldkollase värvusega.

 • Sawaya & Moroni sinise sametiga diivan, disain Sawaya William.
 • Byron Tub diivan tehasest Dudgeon Sofas.
 • Beaumont ja Fletcheri Alexandra diivan.
 • Pigra diivan, autor Galimberti Nino.

Vannituba

Valgusküllane ja avar vannituba on kujundatud pigem nagu elutuba kui märgruum. Pange tähele vähemalt tapeeti seintel. Vannitoa seinte alumine osa on kaetud puidust boiserie-paneelidega see on praktilisem.

Külaliskorter ja see uhke vannituba ei ole üldse lapsehoidja jaoks. Talle on määratud väike tuba, mida kahjuks ei ole palju vaadata.

Annie peamisteks elukohtadeks selles majas on köök ja lastetuba ( koht, kus ta suhtleb väikese poisi, oma eestkostetava, kellega ta peab veel sõbrunema ).

Vabalt seisev vann, ümmargused metalllauad, suur aken ja tapeedid seintel teevad sellest tõelise puhkeruumi.

 • Paadivann Clear Water poolt.
 • Vann BQ180HOM7V by Villeroy & Boch.
 • Devon & Devoni vann Aurora.
 • Kohleri vann K-700.
Loe edasi  Vilnius: korter 33 sq.

Laste tuba

Laste tuba on eredates "poiste" värvides Värvid. Kuid hoolimata sellest, et see kuulus tugevamale soole, tuli tuba sisekujundajast välja muinasjutuline ja mänguline. Kaminaportaal on iga ruumi kaunistus, ja siin on see Samuti koht sõdurite väljapanekuks.

Voodi juures olev miniatuurne pink näib olevat siia üle toodud maagilisest metsast ja voodi ise meenutab muinasjuttu. Tapeedi kujundus illustreerib elavalt toa üldist ideed: lossid, ükssarvikud ja muud fantastilised olendid on täiuslikuks taustaks teistele esemetele.

Lastetoas ei ole lastemööblit, sisustus on loodud tapeedi ja mänguasjadega.

 • Voodi 7822-05 BED ( QUEEN ) by Baker, kujundanud Pheasant Thomas.
 • Voodi Menerbes tehase Minacciolo poolt.
 • Aubagne voodi Minacciolo.
 • Voodi 101, autor Gianluca Donati, disain: Donati Gianluca.

Köök

Köök on valge, paneelidega ja suure hulga klaaskappidega. Ühest küljest lisab see kompositsioonile elegantsust ja kergust. Teisest küljest.. teeb igapäevased ülesanded keeruliseks: läbipaistvate klaaspindade taga tuleb kõik korras ja nähtavana hoida.

Pane tähele, et laes on paanid. See on tuntud dekoratiivne funktsioon, mis teeb elu ka palju lihtsamaks.

Peenike sooned tööpinnal on veel üks kena detail köögis, mis aitab kaasa üldisele atmosfäärile. Redel on funktsionaalne ja ilus mööblitükk.

Avarate põrandast laeni ulatuvate kapidega köök jätab mulje, et sa tõesti armastad süüa teha.

 • Primavera decape köök tehase Tomassi poolt.
 • Snaidero Gioconda köök, mille on projekteerinud Ghini Massimo Iosa.
 • Velia Laccata 1 köök LUBE Cucine'lt.
 • BRITANNIA köök Eestita cucine poolt.

Magamistuba

Magamistoas on šinoiserie elemendid lilleline trükis tapeedil ja mustaks lakitud kirstu. Tooli, kirstu, tapeet ja peegel on kõik toeks Polsterdatud kõrge voodi.

Magamistoa tekstiilskeemil on kitsas geomeetriline muster. Seda tehakse selleks, et mitte aktiivselt konkureerida tapeedi kujundusega ( cm. foto ).

Mahukate põrandast laeni ulatuvate kappidega köök jätab mulje kohast, kus tõesti armastatakse süüa teha.

 • Poppy 81/1003 tapeet Cole & Son'i tapeet.
 • Taustapilt 3372 by BorasTapeter.
 • Tapeet Humming Birds 81/1001 Cole & Son'i tapeet 81/1001.
 • Cole & Son tapeet 81/3012 Lilla tapeet 81/3012.

Riietusruum

Loomulikult oli Annie rõõmus ka proua X-i walk-in garderoobi üle. Kindlasti, nii palju kenasid ilusaid kingi!

Garderoobi eripäraks on see, et erinevalt riidekapist on selle sisu vaadeldav ühe pilguga. Vajalikku on lihtne leida, kuid avatud riiulite korras hoidmine on keeruline.

Pärast seda, kui ta on oma tööandjate perekonda veidi paremini tundma õppinud, seisab vastutulelik lapsehoidja silmitsi hirmuäratava ülesandega.. tuua korda ja ilu koju ja suhetesse.

Eraldi garderoobis asuvad avatud riiulid on ideaalsed muljetavaldava kingakollektsiooni paigutamiseks.

 • Garderoob 701 / 702 / 703 tehasest Florence Collections.
 • Armadio al Centimetro riietusruum, Lema, disain CRS Lema.
 • Feg Cargo garderoob, projekteeris Castiglia Associati.
 • Molteni & C pinu garderoob, disain: Dordoni Rodolfo.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: