Lahe hallivärviline pööning: disainer Natalia Elizarkova

Uuendage vana pööningut uue värvilahendusega. Loftmaja sisekujundus ja üleminek pähklipuidust jahedates hõbehallides toonides talvisele versioonile. Minimaalne mööbel.

Disainer Natalia Elizarkova puidust mansardi interjöör on osalenud konkursil "Kõige kontseptuaalsem interjöör: särav idee" näitusesaalis

Natalia Jelizarkova projekt puhus uue elu sisse maamaja loftinterjöörile. Pähklipuu traditsioonilised soojad värvid on võtnud koha köögis Külmad talvevärvid tulevad: tagasihoidlikud hõbedased värvid ja hallid toonid. Pehmendab "külma" ning lisab interjöörile pehme ja sooja hõngu koos diivani ja tugitoolide linase polsterdusega. Minimaalne mööbel ja detailid ei risusta ruumi. Selle tulemusel näeb ruum välja tagasihoidlik, kuigi veidi "metsik", asustamata, kuigi toas on kamin.

Disainer Natalia Jelizarkova projekti interjöör loft puumajas- võistleja "Kõige kontseptuaalsem interjöör: silmatorkav idee" aadressil

Loe edasi  Pariis: multifunktsionaalne ruum 23 ruutmeetrit.
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: