Kuidas korraldada köök-söögituba, kui ĂŒmberehitamine ei ole vĂ”imalik?

Stuudio A3-Format disainerid on leidnud lahenduse, kuidas teha vÀikesesse korterisse tÀisvÀÀrtuslik söögituba, kus midagi ei saa lammutada peate selle jagama mitmeks tabeliks ja jagama selle ruumi laiali. Selle tulemusena on korteris kokku kolm söögikohta.

Need fotod rÔdude sisekujundusest annavad tunnistust tÔest: vÀike pindala ei ole takistuseks kujutlusvÔimele.

VĂ€iksemates, vanemates standardkorterites on ĂŒmberehitus- ja kujundusvĂ”imalused sageli piiratud. Mida teha söögisaaliga, kui köök ja elutuba on vĂ€ikesed ja loggia ei saa ĂŒhenduda toaga-? mitte puudutada fassaadi? Ühe suure söögisaali asemel on vĂ”imalik teha mitu vĂ€iksemat söögisaali sobivatesse korteriosadesse. A3-Format Stuudio disainerid on muutnud köök-elu- rĂ”du hubaseks kohvikuks: laud siin, laud seal- Valige, kus on kĂ”ige mugavam ja istuge kohvi vĂ”i sĂŒlearvutiga.

5 trikki, mida tasub korrata:

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: