Kuidas kasutada siniseid toone interjööris: 5 inspireerivat näidet

Sinist värvi valivad sageli loomingulise kalduvusega inimesed. On olemas palju toone, sealhulgas türkiis ja akvamariin, mida on raske mitte märgata isegi kõige kahvatumates versioonides. Kõige tähtsam on valida õige värv koos õigete aksessuaaridega, mis toovad värvi esile.

Informatiivne objekti kohta. Kaks korterit: 2- ja 3-toaline korter, üldpind 280 m². .

Omanikud. Kolme lapsega paar.

Kliendi soovid. Avar ja funktsionaalne korter suurele perele.

Disaineri lahendus. Nagu projekti autor ise tunnistab, ei ole korteris mingit kindlat stiili. Siin võib leida märke modernsest eklektikast ja mõningaid art déco elemente. Töö projekti kallal kestis vaid lühikest aega, umbes 4-5 kuud. Kõik seadmed, torustik, plaadid ja valgustid valiti säästusarjast, sest eelarve oli väike. Mööbel on valmistatud Kiievis, lähtudes Yunakov Home Designi visanditest. Korteri värvikombinatsioon põhines lihtsal ideel kujundada interjöör pehmes neutraalses paletis koos erksate värviliste aktsentidega. Projekti looja ja tema klientide arvates on värvide tasakaal mitte ainult õnnestunud, vaid ka väga kaasaegne ja väljendusrikas.

5 trikki, mida korrata

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: