Korter muusikasõbrale: disain: AI-Studio

Ülimalt lakooniline disain, mida rõhutab valge värvi kasutamine, mis on loodud vastavalt omaniku soovidele. Köögi ja elutoa sisekujundus on saanud kogu projekti stiilikeskuseks.

Selle Tallinn korteri omanik Muusikasõber ja minimalismi fänn.

Minimalistlik disain AI-Studio poolt, parima elamu sisekujunduse konkursi võitja.

Esimene asi, mida selle interjööri juures märkate, on see, et kõik hoiusüsteemid on peidetud seina taha väljendusrikkalt planeeritud tühjad ruumid 200 ruutmeetri suuruses ruumis. .

Kõik hoiusüsteemid on peidetud seinapaneelide taha ja valged kaunistused rõhutavad äärmiselt minimalistlikku sisekujundust. Köök-elutuba sobib kontseptsiooniga eriti hästi: ruume ühendab nende värviskeem ja futuristlik mööblidisain. Kõik otsused fotol on hästi läbi mõeldud. Nii on külalispiirkonda ulatuv suur puidust polsterdusega loggia saanud helistuudio funktsiooni, kus saab nautida muusikat ja panoraamaknast avanevat vaadet.

Loe edasi  Minimalismi stiilis ühetoaline korter: arhitektid Philip ja Ekaterina Shutovy
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: