Kompleksse konfiguratsiooniga kolmetoaline korter: Elena Bituleva projekt

Keerulise konfiguratsiooniga eluruumi on raske muuta. Kas sellises ruumis on vÔimalik luua hubane ja mugav interjöör?? Disainer Elena Bituleva usub, et tasakaalu saavutamiseks interjööris tuleks mööbli paigutus hoolikalt lÀbi mÔelda.

Köök on elutoas isoleeritud ja peidetud klaasist vaheseina taha. Loomuliku valguse puudumist kompenseerib köögis mitmetasandiline valgustus.

Korteri ĂŒksikasjad: 3 magamistoaga korter 155 ruutmeetrit. .

Korteri omanik: noormees.

Kliendi soov: Korteri ruumi kohandamine abielupaari jaoks.

3-toalise korteri paigutus pĂ€rast ĂŒmberehitusi.

Selle korteri omanik- noormees, poissmees, kes ei loobu kunagi lootusest abieluÔnne suhtes. Kui ta vÔttis appi disainer Elena Bituleva, tekkis nende vahel kohe vastastikune usaldus. Klient andis disainerile vabad kÀed korteri kujundamiseks. Naise soovitusel nÔustus ta ostma kaasaegset kunsti.. isegi ilma, et nad oleksid arutanud maalide valikut vÔi nÀinud neid isiklikult.

Kogu korteri ruum avaneb ringikujuliselt. Esikusse vaatab elutuba koos diivanigrupiga. Söögituba on kujundatud samasse ruumi nagu elutuba ja köök on kĂŒlaliste ruumist eraldatud klaasist vaheseinaga.

Privaatne osa asub korteri tagaosas ja on kĂŒlaliste osast eraldatud vĂ€ikese saaliga. Et vĂ€ltida mĂŒra sattumist elutoast magamistuppa, on projekteerija projekteerinud privaat- ja ĂŒldkasutatavate ruumide vahele abiruumid.. walk-in garderoob ja vannituba.

SissepÀÀsuala ei ole eluruumidest eraldatud ja sisustuse poolest meenutab see pigem meditatsioonipaika kui funktsionaalset eesruumi.

Kappide vastas, poolringis ĂŒles rivistatud, on diivanirĂŒhm. See geomeetria mitmekesistab kĂŒlaliste ruumi.

Köögi U-kujuline paigutus oleks olnud igav ilma nurgakappi ehitatud klassikalise jalaga ĂŒmmarguse laua originaalse efektita.

Töökabinet on kujundatud tagasihoidlikus mehelikus stiilis – sĂŒmmeetrilised pildid, range mööbel ilma liigsete kaunistusteta, tagasihoidlikud vĂ€rvid.

Magamistuba on sisustatud klassika traditsioonides – tĂ€pne sĂŒmmeetria, tĂ€psed mööblivormid ja tagasihoidlik dekoor.

Loe edasi  Avatud planeeringuga kolme magamistoaga merekeskkonna stiilis: disainer Julia Kirpicheva
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: