Kolme magamistoaga korter koos köögiga koridoris: Elena Bituleva projekt

Projekteerija ei pidanud radikaalselt muutma korteri paigutust. Köögi võttis üle tööruum ja köök paigutati ümber… koridori. Selle tulemusena paigutati köök maja südamesse, kõigi teede ristumiskohale.

Segatud diivanid, lakooniliste vormidega toolid, klaasvitriinid ja mitmetasandiline valgustus – kaasaegne elutuba võib olla erinevate sisustuselementide kombinatsioon.

Korterite info: 3-toaline korter 12-korruselise tellismaja 1. korrusel aastast 2000.

Korteri omanikud: Abielupaar koos lapsega.

Kliendi soovid: esitada kaks kavandit Ümberehitusprojekt klassikalises ja modernses stiilis.

Projekt korteri ümberehitamiseks 3-toalisest 4-toaliseks korteriks.

Disainer Elena Bituleva poole pöördusid presidendi administratsiooni hoones asuva 3-toalise korteri omanikud. Nad ei suutnud otsustada, millises stiilis nad tahtsid oma kodu sisustada.

Disainerile on antud ülesanne – kujundada elutuba kahes erinevas stiilis ja erineva paigutusega. Korteri üldine kujundus sõltus elutoa lõplikust paigutusest on klassikaline või kaasaegne. Võitnud projekti kaasaegses stiilis koos klassikaliste elementidega.

Majaomanik soovis ka eraldi ruumina sisseseatud kontorit. Disainer on välja pakkunud ebatraditsioonilise lahenduse Lase kontoril köögis asuda ja köök läheks pikasse, erkeriga koridori. Köök sattus kõigi teede ristumiskohale – Kontorisse pääseb esikusse, elutuppa ja magamistuppa.

See on elutoa originaalne kujundus – klassikalises stiilis, sisseehitatud niššide, raske kristalllühtri, raske klassikalise mööbliga.

Elutoa kujunduse klassikaline versioon näeb välja nostalgiliselt hubane, kuid konservatiivne.

Tööruumis on töölauaks konsool, mis seisab kahel elegantsel jalal.

Laste toas on palju hoiusüsteeme. Arvukate riidekappide ja rippuvate riiulite abil oli võimalik luua nišše voodi ja televiisori jaoks.

Magamistuba on väikese suurusega ja osa magamistoast on eraldatud ruumilise garderoobi jaoks.

Loe edasi  Looduslikud motiivid linnakorteri interjööris: Disaini- ja ehituskunstistuudio
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: