Kolm korrust, kolm interjööri: kitsa maja paigutus: disainer Elena Bolshakova

Ökonoomne must-valge projekt disainerlühtritega ja täiesti laste põrandaga omanike tütrel ei ole mitte ainult oma magamistuba, vaid ka oma elutuba ja vannituba.

Disainer Elena Bolshakova katusekorteriga kitsa maja kujundus – parima interjööri võitja: Maamaja, korter

226 ruutmeetri suurune kahekorruseline korter kolmel korrusel. Loftkorter on projekteeritud nii, et see on nii kaasaegne kui ka ökonoomne kolmeliikmelise pere jaoks. Esimesel korrusel asuvad köök ja elutuba; teisel korrusel on vanemate magamistuba, tööruum, garderoob ja vannituba, kolmas korrus on mõeldud omanike 11-aastase tütre jaoks. Huvitavad detailid on lühtrid, terrazzoplaadist eritellimusel valmistatud vahesein esimesel korrusel ja irisevate seintega lastevannituba. Vaatamata kitsale põhiplaanile on disainer suutnud vältida ruumikitsikuse tunnet, kasutades valgeid seinu ja mitmetasandilist põrandat koos kõnniteedega. Arvukad riiulid ja paneelid aitasid lahendada asjade hoiustamise probleemi ilma mahukate kapideta.

Loe edasi  Kolme magamistoaga korter majasarjas 114-85: projekteeris Irina Starostina
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: