Kahetoalisest korterist stuudio suure elutoaga: disainerid Lana Antonova ja Natalja Guseva

Stuudiod on eriti populaarsed noorte seas. Väikesed, kuid hästi planeeritud, võivad nad kuluefektiivselt korraldada mugava elamispinna.

Interjööri tipphetkeks on erinevate värvide, tekstuuride ja mööblivormide õnnestunud kombinatsioon.

Korteri üksikasjad: 2-toaline korter 9-korruselises telliskivihoones, üldpinnaga 56 ruutmeetrit. .

Korteri omanikud: Noorpaar.

Kliendi taotlused: muuta korter kaasaegseks stuudioks koos suure vastuvõturuumiga.

Stuudio korteri planeering.

Telliskivihoones asuva korteri ümberehitamisel on omad kindlad eelised Selliste korterite sisemised vaheseinad on tavaliselt mittekandvad ja neid võib eemaldada ilma igasuguse nõusolekuta. Kliendid soovisid avarat, õhulist ja valgusküllast stuudiokorterit kaasaegses stiilis. Telliskivist korteri ümberehitus võimaldas arhitektidel korraldada avar külaliste ala ja varjata magamisala läbikumavate paneelide taha.

Telliskivikorteri ümberkujundamisel lammutati kõik mittekandvad vaheseinad ja püstitati uued. Elutuba ja köök on ühendatud üheks ruumiks, sisseehitatud garderoobid on eraldanud magamistoa koridorist, vannituba on suurenenud. Tööruum on integreeritud magamisala ja sissepääsuala eraldavasse garderoobi.

Disainerid soovisid luua sensuaalse interjööri noorele, moodsale paarile. Lähtekohaks oli juhuslikult internetis nähtud foto armastajatest, mida hiljem kasutati korteri keskel asuva seina fotopaneelil. Naiselikkuse ja mehelikkuse vaheline liit väljendub ka erinevate pindade kasutamises – matt ja läikiv, ning kombinatsioon modernse mööbli sirgetest, puhastest joontest ja valgustite pehmete ümarate piirjoonte ning külma klaasi ja sooja puidu kombinatsioonist.

Esikoha minimalism peegeldub ka värvivalikus ja mööbli valikus Siinsed riidekapid on varjatud lükanduste taha.

Mustad ( uksed, soklid, riidehoidjad ) lõhuvad visuaalselt valguse koridoris.

Heleda puidu ja sobivate tapeetide kasutamine elutoas ja magamistoas mitte ainult ei ühenda neid ruume visuaalselt, vaid loob ka soojuse ja suve tunde.

Kirsiõied toimivad mahlase aktsendina ja toovad rahulikule interjöörile sensuaalse puudutuse.

Köögilaud on lauatransformaator, mis kokkupanduna näeb välja nagu konsool. Kui maja on täis külalisi, saab seda lahti tõmmata.

Loe edasi  Jekaterinburg: korter 43 sq.

Seinad ja põrand on neutraalse värvilahendusega, mis loob ühtsuse tunde ja muudab ruumi suuremaks. Tsoonide eraldamiseks kasutatakse erinevaid laetasandeid nii sisseehitatud kui ka rippvalgustitega.

Voodilaua telling kordab samas materjalis iseloomulikku täispuidust pealauda.

Läbipaistvad dekorakrüülpaneelid koos mustriliste intarsiatega võivad vajaduse korral magamistoa täielikult varjata avalikkuse eest.

Vannitoas kasutatakse sooje värve, heledat aktsenti kirsikakroonlühter.

Eeslaadimisega pesumasina kasutamine võimaldas selle integreerida vannitoa esikusse.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: