Kahekorruseline pööning koos töö- ja magamistoaga: Eugene Trifani projekt

Kuidas suurendada eluruumi? Arhitekt Eugen Trifani projekt on suurepärane näide loftpindade ebakonventsionaalsest kasutamisest.

Milline suurepärane idee – loft-ala põrand toimib samal ajal lauaplaadina! Sa ei pea magama lõõgastumisalal. Saate lõõgastuda ja samal ajal suhelda nendega, kes on "esimesel korrusel".

Korteri üksikasjad: 2-magamistoaline korter 65 m². Korter asub Chişinău kesklinnas 7-korruselise puitmaja 7. korrusel.

Korteri omanikud: noor abielupaar.

Kliendi taotlus: suurendada elamispinda, luua kaasaegne mugav elukeskkond.

Ühe magamistoaga korteri paigutus.

Kahetoalise korteri planeering on täielikult ümber kujundatud. Algselt oli tegemist lihtsa kahetoalise korteriga, kus oli isoleeritud elutuba ja magamistuba. Arhitekt on ühendanud elutoa köögiga ja ehitanud magamistoas garderoobi taha eraldatud buduaari.

Kuid tõeline leid oli katusepinna ebatraditsiooniline kasutamine. Arhitekt on loonud oma ruumidesse külaliste magamistoa ja kontori. Ja tüüpiline kahetoaline korter on muudetud moodsaks mitmetasandiliseks ruumiks arenenud Euroopa eluasemete vaimus. Siseviimistluses kasutati soojades toonides looduslikke materjale.

Loodusliku puidu soojus lisab interjöörile koduse hõngu ning valge lae ja valgete seinte taustal mõjub hele puit kui särav aktsent.

Köök, elutuba ja söögituba on ühendatud üheks ruumiks, samas kui töötuba ja külaliste magamistuba pööningul täiendavad seda harmooniliselt.

Elutoas on kaks peamist suhtlustsooni – söögituba ja kaminaplats.

Kerguse andmiseks on trepp tehtud ilma balustrita – trepp näib "hõljuvat" õhus.

Elutoas on arvukalt rippvalgusteid, mis näevad lühtri asemel välja nagu tulukesed. Kujutage ette, kuidas need muudavad ruumi õhtuti, andes valgust teatud kohtadele!

Kerge ja õrn magamistuba, mis on buduaarist eraldatud suure garderoobiga, mis on ühtlasi osa voodipeatsist.

Magamistoas, nagu ka ülejäänud korteris, on puidutööde soojust suurendanud lumivalge värvus.

Laudtee sügavust suurendati ladustussüsteemi abil. Nii et akna ääres on täiendav istumisala, kust avaneb suurepärane vaade linnale.

Loe edasi  trikitamine: kuidas teha väikesest korterist suur kahetoaline korter

Originaalne riiulite süsteem asendab raskekaalulised kapid. Kõik vajalikud väikesed esemed ja kosmeetikatarvikud saavad oma koha peidus.

Buduaar on magamistoast eraldatud ruumilise lükandustega garderoobikapiga. Selle uksi saab kasutada ka siseustena.

Ka vannitoas domineerivad soojad värvid ja looduslikud materjalid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: