Kahekorruseline loft korter: disainer Denis Karpikov

Korteri korterid vÔimaldavad luua kerge ja Ôhulise ruumi, mis on tÀidetud mitte ainult olulise funktsionaalsusega, vaid ka ökostiilis aktsentidega.

Lofti ĂŒmberehitus, projekteeris Denis Karpikov, kes osales parima korteridisaini konkursil aadressil

Maisonette'ile tuleb kasuks eelkĂ”ige paigutus, sest erinevatel korrustel saab rakendada isegi vastandlikke stiililahendusi. Just seda tegi Denis Karpikov, sisustades korteri intelligentsele paarile. Paar elab Eesti Kirovi linnas ja peab perefirmat ning mitu korda aastas tulevad neile pĂ€ikeselisest Itaaliast kĂŒlla tĂ€iskasvanud lapsed. Esimese korruse interjöör, kus elavad vanemad, on sisustatud klassikalises Empire stiilis. Ja esimene korrus, mis pĂ€rineb pööningult, kehastab elavat kaasaegset ökominimalismi. Maisonette'i paigutus nĂ”uab mĂ”nikord mitte ainult kaunistamist, vaid ka pĂ”hjalikku renoveerimist. Ka sel juhul vajas pööning erilisi projekteerimis- ja ehitustöid, mida teostas spetsialiseerunud firma. Kandekonstruktsioonid nihutati ĂŒmber, suurendades uue ehitatud pööningu mahtu, tehti uus katus, teostati soojustus ja paigaldati uus torustik. Tulemuseks on suur avatud ruum, kus disainer on loonud elutoa, söögitoa, magamistoa ja majapidamisruumi. Puidust laed "looduslikus" stiilis Valgetel seintel olevad vaated on suurepĂ€rane dekoratiivne element. Punane nahast mööbel ja Ă”rn graafiline muster ĂŒhel seinal annavad interjöörile elu juurde. KĂ”ik sisustusdetailid on silmatorkavalt moodsad.

Loe edasi  Stiilne korterisisustus: disainer Inga Borisova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: