Kahe magamistoast stuudiosse külalistele: Patruševi arhitektuuribüroo projekt

Peamaja kõrval asuvas korteris soovis omanik luua midagi külalistetoa ja kontori vahepealset, kus oleks kodune atmosfäär, kus saaks pidada koosolekuid või lihtsalt töötada.

Kui keskendutakse vabale ja avatud ruumile, kus on minimaalselt mööblit, peaks iga mööblitükk olema võimalikult funktsionaalne: mugavat diivanit saab välja tõmmata voodiks, paljude sahtlitega kohvilauda kasutatakse väikeste esemete hoiustamiseks, köögist pärit riidekapi tagasein muudetakse avatud riiuliks.

Teave korteri kohta: 68 ruutmeetri suurune korter. Avar ja hästi hooldatud ülakorruse korter 10 korruselise tellisest hoone ülemisel korrusel.

Omanikud: Kolmeliikmeline pere ( vanemad ja täiskasvanud tütar ).

Kliendi soovid: Tehke korter sobivaks külaliste majutamiseks ja ärikohtumisteks.

Plaan kahetoalist korterit, mis on ümber ehitatud stuudioks.

Kahetoaline korter ei olnud kunagi mõeldud alaliseks elamiseks, vaid külaliskorteriks või koosolekuruumiks. See asub kliendi põhikorteri kõrval. Projekteerijad pidid kahetoalise korteri suurust maksimaalselt ära kasutama, säilitades samas koduse atmosfääri, et korraldada ruum nii, et siia saaks jätta nii hilisõhtul saabuvaid külalisi ja sõpru kui ka tähtsaid ärikohtumisi.

Selleks lammutati kõik sisemised vaheseinad. Suur ja avar ruum, kus on palju aknaid, mis paljastavad kogu ilu, mida tahetakse rõhutada. Ainult väike plokk on loodud, et eraldada koridor ja varjata garderoobi ja vannituba. Ülejäänud ruum jäeti lahtiseks.

Sisekujundus on minimalistlik ja brutaalne, väga tumedate värvide, soliidse mööbli ja suure ruumiga. See on kaunilt kombineeritud Art Deco aksessuaaridega. Tapeedi muster meenutab kullatud pitsi. Rasked raamid raamivad köögi- ja hoiusüsteeme, muutes need omamoodi kunstiobjektideks, mis väärivad paigutamist antiikskulptuuride kõrvale. Massiivne stukkseppidega lühtri on ühendatud moodsate kohtvalgustitega, mis valgustavad lemmiknäitlejate ja -lauljate fotosid.

Art Deco, sajandite piiril sündinud stiil, võib ühendada klassikalise ja kaasaegse. See toob vajaliku mängulisuse ja vaheldusrikkuse elemendi. Kallid viimistlused ja kvaliteetne mööbel muutuvad enamaks kui lihtsalt kõrgekvaliteediline mööblipood ja tapeetide näitus, vaid täidavad interjööri hubasuse ja rafineeritusega, kui "klassikaline ja kaasaegne" tulevad samaaegselt mängu.

Loe edasi  Suur ridaelamu: Studio Mishin

Vannituba on ülejäänud korterist eraldatud läbipaistva mattklaasist vaheseinaga. Saali garderoob, millel on soliidsesse raami raamitud Belvedere Apollo kujutis, näeb välja nagu omaette kunstiteos.

Klassikalist mängu jätkavad avatud raamaturiiulit kaunistavad valged pilastrid, massiivne stukklühter ja raske, mugav mööbel.

Jämedad telliskivimüürid ja legendaarsete näitlejate ja näitlejate pildid, mida valgustavad kohtvalgustid, pakuvad huvitavat kontrasti kullatud pitsitapeedi, kuldraamide ja valgete pilastrite vastu.

Vaatamata valdavalt tumedale värvilahendusele tundub ruum tänu paljudele akendele suurena.

Tume riba laes, mis kulgeb piki aknaid ja on värvitud sama värvi kui seinad, ühendab köögi ja elutoa üheks ja rõhutab samal ajal keskosa.

Mugava kabineti taga saab istuda ka arvutiga. Ja õhtuti valgustab töökohta põrandalamp statiivil, mis meenutab teleskoopi statiivi.

Köögikapp ja avatud riiulid on ehitatud niššidesse ja raamitud kullatud raamidesse. Huvitav detail köögis – baarilett, mis on osa samast raamist.

Kogu mööbel, välja arvatud diivan, on valitud ühelt tootjalt – Hollandi ettevõte EICHHOLTZ, mis on tuntud oma ebakonventsionaalse lähenemise poolest asjadele. Isegi baaritoolidel on huvitavaid detaile- nagu näiteks rõngas seljatoel, mida on sagedamini näha sissepääsuteedel.

Vannituba on täis elegantseid aksessuaare, alates vabalt seisvast küünisjalgvannist kuni kristall ümmarguse lühtrini. Kuid ka siin on natuke mängu: peegli juures olevaid lambipeegleid hoiavad vastu seina ämblikjalad.

Peen mosaiikmuster, mis katab seina ja voolab sujuvalt põrandale nagu väärikas vaip, suurendab sanitaarseadmete ja -armatuuride elegantsust.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: