Kahe magamistoaga stuudio: Maria Kashtanova projekt

Poodiumi ehitamine on suurepärane tsoneerimisvõimalus. Stuudios saab luua poodiumi, et rõhutada erinevaid valdkondi. Disainer Maria Kashtanova on oma projektis otsustanud kööki sel viisil "tõsta".

Istumis- ja söögialade sujuvaks eraldamiseks on köök rajatud kõrgendatud platvormile.

Siin on korteri plaan: 2-magamistoaline korter uues hoones, 75 m². .

Korteri omanik: noor tüdruk.

Kliendi soovid: Modernne interjöör koos erksate värviliste aktsentidega, ruumi integreerimine ja tsoneerimine.

Stuudio paigutus pärast 2-toalise korteri ümberehitamist.

Selle projekti lähtepunktiks olid kliendi värvieelistused. Ta soovis rõõmsameelset ja värsket interjööri, kus oleks meeldiv külalisi vastu võtta, õppida või lihtsalt igapäevaelust puhata. Neid soove arvestades valis disainer Maria Kashtanova ruumide värviks elava rohelise ja piduliku lilla värvi. See kombinatsioon elavdab rahulikku valget värvi, mis omakorda annab atraktiivse taustaks erksavärvilistele lisadele.

Voolavad jooned ja ümarad vormid, mis sisalduvad sisearhitektuuris ja paljudes detailides, loovad külalislahke ja kutsuva atmosfääri.

2-toalise korteri ümberehitamist alustati mitme tsooni ühendamisega. Pärast mittevajalike seinte lammutamist tekkis üks ruum, kus asuvad elutuba, köök ja söögituba.

Pika koridori paigutatud piltide kohal olev valgustus toimib sageli täiendava õrna valgustusena.

Valges stuudios on kasutatud kahte aktsendivärvi, rohelist ja lillat, mis on valges stuudios kasutatav. Esimene toob siseruumidesse värskust, teine on elavdavam.

Esialgne statiiv telliti televisiooni plasma jaoks. See võimaldas meil paigutada televiisori mitte vastu seina, vaid viia see elutoa keskele.

Valgusrid valgustavad kogu köögi tööruumi.

Suured garderoobikapid on peegeluste taha peidetud, et magamistuba visuaalselt laiendada.

Loe edasi  Loft-elementidega korter: disainer Anna Ishutova
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: