Interjöör heledates toonides ja minimaalsete vaheseinadega: disainer Polina Lebedeva

Korteri kujundus, kus vaade libiseb vabalt läbi ruumi: ei mingeid tarbetuid vaheseinu, seinu, on ainult valgus ja avatus.

Disainer Polina Lebedeva projekt – võistlusel "Parim korteridisain" osaleja

Õhuline keskkonnasõbralik interjöör. Seda võib vaadelda kui näide disainiprojektist neile, kellele meeldib vabadus ja lõõgastumine. Need on näidised korterite interjööridest, kus on palju ruumi ja õhku. See saavutati eelkõige seinte ja vaheseinte minimaalse kasutamisega – on kardinad ). Köök, koridor ja elutuba ei ole täielikult ära lõigatud, et avada võimalikult palju ruumi. Lisaks on korteri kujundus valdavalt sooja tooniga, mis samuti aitas kaasa piiride lõhkumisele. Eelkõige meevärvi parkett, pähklipuidust köögikappide esipaneelid, seinatoonid, sisustus ja selle elemendid.

Disainer Polina Lebedeva Projekt Parima lame disaini konkursi võitja

Loe edasi  Roheline ja värske. Korteri 3d modelleerimine: arhitektuuribüroo UNKproject
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: