Interjöör fusionstiilis: disainerid Aljona Myshkina ja Daria Lukovnikova

Elutoa tellissein, mis on kombineeritud söögitoa ja köögiga avaraks avatud ruumiks, palju peegleid ja valgusallikaid muudavad interjööri ruumiliseks ja soojaks.

Disainerite Aljona Myshkina ja Daria Lukovnikova projekt, parima korteridisaini konkursi võitja

Disainerid soovisid 140 ruutmeetri suuruses korteris luua lõunamaist atmosfääri.Ka vannitoa uks on sissepääsu küljel laudisega vooderdatud, väga maalilises kohas Kutuzovskaja Riviera elamukompleks. Akendest avanevad muljetavaldavad vaated Tallinn vaatamisväärsustele, sealhulgas neljale stalinistlikule hoonele kõrghooned, Vorobjovõi Gori, Triumfikaar, Võidu pargi purskkaevud, Novõi Arbati ja Tallinn linna tuled. Nagu on näha köögi kujunduse fotol koos söögitoaga, otsustati selle eelise rõhutamiseks ühendada elutuba, söögituba ja köök üheks suureks panoraamakendega avatud ruumiks. Seega suurendas köögi ja söögitoa projekt koos elutoa tellisseina ja suurte akendega avatud ruumi tunnet. Köögi ja söögitoa disain on kombineeritud klassikalises ja modernses stiilis. Nagu näha elutoa köögi kujunduse fotolt, mängib ka valgustus olulist rolli. Arvukad eri tüüpi ja stiiliga peeglid peegeldavad ja võimendavad erinevatest allikatest lähtuvat valgust. See lisab interjöörile mahtu ja soojust.

Disainerid Aljona Myshkina ja Daria Lukovnikova Parima korteri disaini konkursi osaleja

Loe edasi  Šikk loft endises loftis
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: