Idamaine telk pööningul: disainer Nadežda Golubtsova

Maamaja loft disain rõhutatult idamaises stiilis: sinised seinad, värvilised kaunistused, nikerdatud puitmööbel ja vasksed dekoratiivsed esemed.

Puitmaja pööningu disain Nadežda Golubtsova poolt, projekt – konkursi "Parim ruumi sisekujundus" osaleja aadressil

Kaunistades kaldlae ja suurte kõrguste erinevustega maamaja mansardit, lõi disainer Nadežda Golubtsova interjööri, mis meenutab idamaise telki… Koduse atmosfääri loovad seinakaunistused ja autentne idamaine mööbel, mida toetavad kaasaegsed dekoratiivsed esemed. Maamaja pööningu kujundust täiendavad pehmendustega metallkirstud, lambid, heledad padjad… Võib-olla oli kollasest metallist antiikne gloobus peamine stiilne aktsent, mis moodustab puumaja pööningu kujunduse, peegeldades teisi vasest esemeid helesiniseks värvitud seinte taustal.

Loe edasi  Stuudiost stuudiosse: projekt CONCEPTDESIGNGROUP
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: