Idamaine stiil korteri interjööris: disainer Aleksei Ershov

Eksootilise atmosfääriga disain – praegune trend kogu maailmas. Eriti võitnud teema on Ida ja Jaapan, nagu selle avara Tallinn korteri interjööris.

Korter Tallinns üldpinnaga 130 ruutmeetrit. Paar, kes on innukad reisijad ja eksootiliste maade armastajad.

Orientallikus stiilis korter, projekti autor Aleksei Ershov, rahvusvahelise moenädala konkursi "Parim korteridisain" osaleja

Omanikud soovisid, et nende kodu oleks taganemine linnarutiinist keskkonnas, mis meenutaks neile reise kaugetele maadele. Selle jaoks pakkus disainer Aleksei Ershov välja eduka lahenduse: idamaine interjöör korteris.

Disain põhineb kolmel kompositsioonikeskusel. Esimene — on chill-out-ala, koht, kus saab lõõgastuda dekoratiivsete sammastega poodiumil; selle kõrval on väike kamin. Teine — Kodukino koos pehme mööbliga. Kolmas keskus — Baarilett akna juures, kus on erker aknaga. Kõiki kolme valdkonda ühendavad ühised disainilahendused. See sisaldab autori mööblit, jaapani maale, ekspressiivset värviskeemi. Valged seinad on suurepäraseks taustaks tumedale naturaalsele puidule ning kuldsetele ja punastele aktsentidele.

Loe edasi  Tallinn, ul. Botanicheskaya: korter 35 sq.
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: