Hong Kong: Stuudio 31 ruutmeetrit.

On linnu, kus ruutmeetri hind on isegi kõrgem kui Tallinns. Näiteks Hongkong. Siin on 31 ruutu. Üks meeter inimese kohta on luksus, mida tuleb "ära kasutada".

Parim asi selles vaikses korteris on selle lihtne, selge ja väga mugav paigutus. Kõik funktsionaalsed ruumid, olgu see siis köök või magamistuba, on eraldi ja eristatavad, kuid kogu ruum on nähtav, valgusküllane ja näeb välja terviklik.

Teave objekti kohta:
Asukoht: Hong Kong
Pindala: 31 ruutmeetrit.
Aasta: 2011
Arhitektid: urban: design & build ( Stuudiokorter on lakooniline: domineerivad valge ja ristkülikukujulised vormid diskreetne ja mehelik. Siin ei ole midagi üleliigset, ei sisustuse ega paigutuse poolest, ja ometi on siin kõik eluks vajalik olemas: elutuba, kus saab vaadata televiisorit või osta sõbrale kokteili, mugav köök, mis sobib ka inimesele, kes armastab süüa teha, suur voodi, avar garderoob ja – omaniku eriline uhkus – valgusaar suur rõdu. «Mulle meeldib, et korter on valge, puhas ja minimalistlik, ütleb korteri omanik- See tähendab, et ma saan seda aeg-ajalt muuta, lisades aktsente oma äranägemise järgi ja vastavalt meeleolule.

Plaan. Siin näete, kui mugavalt on stuudiokorter jagatud 5 loogiliseks, peaaegu võrdse suurusega tsooniks: vannituba, köök, elutuba, magamistuba ja garderoob. Ainult vannituba on eraldatud seinaga. Ülejäänud ruum Avatud stuudio koos mööbli tsoneerimisega.

Juba sissepääsualast alates on kogu ruum koheselt "loetav". Magamistuba, mis asub korteri kaugemas otsas, on peenelt ära lõigatud madala riiuliga voodi taga, kuid see ei takista valgusvooge, mis voolavad sisse rõdu poolsest klaasist seinast.

Stuudiokorter on tavapäraselt jagatud "privaatseks" alaks ja "ees" osad. Lisaks riiulitele rõhutab tsoneeringut väike põrandataseme erinevus ja lühike vahesein köögi poolel.

Loe edasi  Korter üürile Peterburis: disainer Dmitri Davydov

Kena lahendus: garderoob ja köök ulatuvad mööda ühte seina, jätkates üksteist. Aga kuna köök ja garderoob ei sobi hästi kokku, on need loogiliselt eraldatud vaheseinaga. Lisaks rõhutab see kombinatsioon köögi ja garderoobi aknaid.

Köök on kompaktne, kerge ja ülevaatlik, nagu ka stuudiokorter ise. Allosas ei ole isegi mingeid uksekäepidemeid, mis häiriksid esiuste sujuvust, kapid avatakse vajutades. Uksed on lakkviimistlusega, tööpind on valmistatud kunstkivist ja esipaneel on tõeline pilkupüüdja harjatud roostevabast terasest klassikaline maskuliinne disain.

Magamistoas on suur kaheinimesevoodi, mis on sama valge kui ülejäänud korteris. Pange tähele nutikalt kujundatud riiuleid, mis eraldavad magamistuba elutoast: ülemised riiulid "vaatavad välja" "Esikond" läheb magamistuppa, kuhu saab panna kõik raamatud, mida soovite lugeda enne magamaminekut, ja alumine riiul on "pööratud" elutuba.

Voodi vastas on köögimööbliga samasuguse viimistlusega sahtlituba.

Nagu stuudio-korteri osas, kus asub riietusruumi tsoon Suur aken, arhitektid ei suutnud mahutada suurt tühja garderoobi. Aga üsna vaimukalt tehtud: aknaraami tasandil tehtud riiul sulgudes, mis visuaalselt peaaegu ei kata akent.

Vannituba on üsna pikk ja kitsas, kuid seda kompenseerib tagumine aken.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Sander

    Kas see stuudio on saadaval rentimiseks? Kui jah, siis mis on selle üürihind ja kas sellel on ka parkimiskohta? Milline on selle stuudio seisukord ja millised tingimused selle rentimiseks kehtivad?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: