Göteborg: 40 ruutmeetri suurune korter.

Igaühel on oma ettekujutus mugavusest. Me mõtleme sageli keskmistes näitajates – "nii ongi asjad tehtud. Ja kui te proovite seda vastupidi? Ebakonventsionaalne lahendus võib olla üllatavalt mugav.

Väikesesse korterisse on raske mahutada kõike, millest professor Preobrazhensky unistas – alates elutoast kuni söögitoani ja lõpetades raamatukoguga. Oluline on ise otsustada, mis teile tegelikult meeldib. Kui elu ilma külalisteta ei ole teie jaoks elu, võib olla soovitatav vähendada magamistoa suurust?

Teave objekti kohta:
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Pindala: 40 ruutmeetrit.
Aasta: 2010
Arhitektid: Alvhem Mäkleri & Interiör
Elutuba, kus saab sõpradega lõõgastuda, sunnib kompaktsete korterite omanikke paljudest asjadest loobuma. Näiteks tavalises magamistoas, nagu see oli Rootsi büroo Alvhem poolt projekteeritud korteris. Algselt oli see klassikaline ühetoaline korter koos köögi, magamistoa ja boonusena garderoobiga. Elutuba on avar? Kust see tuleb?? Aga nagu te teate, kui te "tõesti tahate seda".., siis on peaaegu kõik võimalik. Sellisel juhul võtab elutuba ainus ruum. Ja magamistuba? Magamistuba on kolinud alkovi, kuhu on planeeritud sisseehitatud garderoobikapp.

Ebatavaline lahendus, oleme nõus, kuid kui mõelda, on sellel õigus olemas, sest omal moel on see mugavam kui elutoa ja magamistoa ühendamine diivanvoodi ostmise teel. Lõppude lõpuks on siin magamistuba, kuigi tilluke, ilma akna ja ukseta.. kuid alati "käepärast", ja ei ole vaja elutuba-magamistuba manipuleerida ja ümber kujundada, milleks sul mõnikord lihtsalt ei ole energiat. Eriti kui teile meeldib võõrustada sõpru, sest korter on selgelt mõeldud kellelegi väga külalislahke inimesele.

Korteriprojekt. Plaani vaadates näeb see välja nagu tüüpiline ühe magamistoaga korter, kus on hele ja mugav köök, suur läbikäidav magamistuba ja pisike garderoob, mis hüüab garderoobi järele. Kuid arhitektide poolt kavandatud korteri kujundus – palju originaalsem.

Loe edasi  Külaline minevikust: korteri kujundamine XIX sajandi vaimus

Ainus tuba on antud hubaseks elutoaks. Ja selleks on hea põhjus, sest läbikäidavast toast ei saa tegelikult mugavat ja privaatset magamistuba teha. Ja suur elutuba.. see on tõeline luksus ja korterit tajutakse kohe palju suuremana, kui see tegelikult on.

Elutoas on mitu ala: hubane diivan, kohvilaud ja põrandalamp, lugemistool, mis on hädavajalik sõbralike koosviibimiste korral..

… ja üsna suur kirjutuslaud, mida saab kasutada nii õppimiseks või tööks kui ka käsitööks ja muudeks hobideks. Selle konstruktsioon: puitkonstruktsioonid + plankimine Väga mugav väikeses korteris, sest seda saab kergesti lahti võtta ja näiteks tantsupeo puhul teha ruumi.

Kuna riietusruum on hõivatud magamistoas, soovitasid sisekujundajad paigutada riidehoidja otse elutuppa. Mitte väga mugav, kuid kui vaadata korteri kujundust, näete, et väljas, välisukse taga, kuid väga lähedal, on suur panipaik, mida saab kasutada riietusruumina. Noh, ( või vastupidi, kõige vajalikum ) võib panna üles elutuppa.

Köögiplaan on üsna kitsas ja pikk. Seepärast on laud paigutatud kõige heledamasse ossa akna äärde. Laud on pikendatav, selle kõrval on kaks valget tugitooli. Kolmas tool, kui mäletate, on laua kõrval ja seda saab vajadusel ümber paigutada.

Korteris on söögilaua kõrval redelipuu, mis on IKEA oluline lisatarvik, mis on väga mugav, kui on vaja midagi köögi ülemistest kappidest välja võtta või teise külalise istet võtta. Multifunktsionaalsus – Väikese korteri mööbli hädavajalik omadus.

Köök on väike, kuid väga ruumikas. See väike korter- Ideaalne neile, kes armastavad süüa teha ja serveerida.

Köögikapid ulatuvad kuni ülemise piirini: kuigi korteris ei ole palju ruumi riiete hoidmiseks, on seal piisavalt panipaiku.

See pilt näitab, kus korter on "peidetud" magamistuba – alkovis, praktiliselt välisukse kõrval.

Loe edasi  Muuseumi luksus elutoa interjööris: disainer Marina Butusova

Magamistuba on äärmiselt kompaktne ja ülevaatlik, vaevalt, et see sobib neile, kellele meeldib voodis istuda.

Üldiselt saab magamistoaga alkovi eraldada kardinaga- sellel fotol on näha varras. Tõsi on see, et see ei ole mitte kardin, mis riputatakse, vaid dekoratiivne mobiil.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: