Eklektiline elegants: Sergei Hrabrovski korteri interjöör uues majas

Sergei Hrabrovski loodud korteri interjööris valitseb vaikne elegants valge rikkalike toonidega, mis on värviliste aktsentide taustaks. Hubane mööbel, antiikfiguurid ja ekspressiivne valgustus. Mis teeb projekti veel atraktiivseks?

Disainer Sergei Hrabrovski loodud uue hoone korteri projekt osales portaalikonkursil ja saavutas esimese koha. Korter 105, 74 ruutmeetrit.( magamistuba ja külalistetuba ) avar elutuba koos külgneva köögiga on jagatud tsoonideks, vähendades koridorifaktorit nii palju kui võimalik. Tulemuseks on mitmekülgse sisearhitektuuriga mugavalt planeeritud eluruum.

Stiil

Interjöör on rahulikus ja elegantses stiilis, kus kerge ja tagasihoidlik klassika on kombineeritud kaasaegse mugavusega. Disainer valis peavärviks valge, mis on üsna laias valikus soojades toonides, andes seega ruumilisuse.

Elutuba

Elutoas on domineeriv valge taustaks värvilistele toonidele, mis on tasakaalus ( polsterdatud diivan, dekoratiivsed padjad, maal seinal, potitaimed ). Vaikeste lillade, punaste, roheliste ja siniste toonide elemendid ei kahjusta sisustuse väärikust, kuid muudavad selle samas elavamaks. Haruldased tumedad puitdetailid lisavad tuppa dramaatilisust. Sisekujundus on üsna eklektiline.. Selles ruumis on retrostiilis ( näiteks põrandalambid elutoas ) ja klassikalises stiilis ( kõrged põrandaliistud, seinapaneelid, antiiksed kujud, ümmargune puidust laud koridoris ).

Klassikalise vormiga, kuid minimalistliku disainiga lühtar salongis, mööbli käepidemete kuju ja mööbli üldine geomeetria, ovaalne kullatud servaga kohvilaud, metalldetailid ) lühtar salongis on läbipaistev vihje art déco. Elutuba on rikkalikult struktureeritud; diivan, tugitoolid ja puhvetid meeldivad silmale oma voolavate kontuuridega. Valgeks pestud helebeežid kardinad ja vaip loovad sooja kontrasti siledate matt seinte, mantli ja parkettpõrandaga.

Köök

Köök, mis on elutoa kõrval, jagab ala söögitoaga. Ka siin valitseb eklektika, kuid vähemate väljendusvahenditega.

Loe edasi  Kuidas korraldada 55 ruutmeetri suurune Brežnevi korter

Söögitoa kaasaegne, klassikaline välimus peegeldub laua ja polsterdatud toolide kujunduses, samas kui köök on minimalistliku sisseehitatud, korrastamata mööbli ja seadmetega.

Koridor

Koridor, mis viib magamistubadesse, peegeldab kogu korteri üldist stiili Samuti on seal mööbel ja aksessuaarid art déco ja klassikalises esteetikas. Kuid see on intiimsem ja salapärasem, palju tumedaid detaile ja beežid seinad. Koridori põrand on vooderdatud kiviga täpselt sama, mis köögi "põll".

Magamistuba

Magamistoa interjöör on märkimisväärselt fantastiline ja iseloomulik, peegeldades ruumi isiklikku iseloomu. Siin on ühiste ruumide beežid toonid andnud teed halli intiimsetele toonidele. Hubase kaheinimesevoodi taga olev sein on kaunistatud "kaaludega" mustriline. Nii selle mustri kujundus kui ka lampide, tumedate ekraanide ja karmiinpunaste tugitoolide kuju, kerge mööbel ja joonte üldine omapära viitavad taas art déco esteetikale. Ruum on täis õhku ja valgust läbi suure akna. Kergeuse annavad mõned pleksiklaasist detailid.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Raido

    Kuidas Sergei Hrabrovski suutis luua nii eklektilise, kuid samas elegantse korteri interjööri uues majas? Millised elemendid ja stiilid ta ühendas ning kust sai ta inspiratsiooni?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: