Eelarve Stuudio korter renoveerimine: 60 meetrit koos heleda köögiga

Kuidas tsoneerida ruumi stuudios ilma ruumi ja raha kaotamata? Selline lähenemine võib tunduda ahnuse kvintessentsina, kuid me eelistame seda nimetada säästlikuks ja nutikaks. Seinte ja üleliigse mööbli asemel on vaja valgust ja värvi, et ei oleks liiga kitsas – see on disainer Eugene Budniku retsept.

Väga väikeste korterite interjöörid saavad avatud ruumiplaanist suurt kasu. Selline tuba tundub heledam ja õhulisem.

Stuudio 60 ruutmeetrit. . — Huvitav materjal disainerile: pindala ei ole küll pisike, kuid ruumi on siiski vähe. Avatud ruum peab mõtlema mitte ainult ilule, vaid ka ergonoomikale ja paigutusele. Kuidas tsoneerida ruumi, mõelda läbi selle funktsionaalsus ja rakendada samal ajal loomingulisi ideid? Novosibirski disainer Evgeny Budnik pakub oma retsepti: minimaalne mööbel ja vaheseinad, maksimaalne õhk ja valgus, lihtsad jooned, erksad värvid, kaasaegne disain. Kasulikud lahendused neile, kes otsustavad, kuidas sisustada väikest korterit huvitavalt ja maitsekalt.

Väikese stuudiokorteri paigutus on esmapilgul lihtne: magamistuba on paigutatud esikusse, köök on rivistatud piki seina ja vannituba asub esiku nurgas. Kuid mugavamat paigutust on raske välja mõelda. Huvitavad detailid ja puhtad, erksad värvid loovad harmoonilise terviku. Punase, kollase ja rohelise värvi mööbel ja seinad moodustavad väikese korteri. Heledad seinad ja soojad oranžid puitaktsendid ei lisa ruumile mitte ainult mahtu, vaid on ka suurepäraseks taustaks värvimängule.

Esikoda on magamistoast eraldatud vaheseinaga – magamistoa poolel on sisseehitatud riidekapp ja esikupoolel suur kõrge peegel. Puitpaneelid lisavad ruumile soojust ja soliidsust. Teine koridori elanik on suur, kõrge riidekapp. Otsad on samamoodi kaetud tumeda puiduga, mis toetab hubast disaini. Piiranguvöönd kulgeb mööda põrandat – plaatidest saab parkettpõrand ja koridorist saab elutuba.

Loe edasi  Sisustus koos pöörleva ruumiga

Korter on avar ja valgusküllane ruum koos köögi, söögitoa ja diivaniga, kus saab mugavalt elada ja külalisi võõrustada. Suured, põrandast laeni ulatuvad Prantsuse aknad lasevad palju valgust sisse. Kerged, läbipaistvad IKEA kardinad hajutavad päevavalgust, kuid ei blokeeri seda.

Köögis on kasutatud sooje ja eredaid värve. Rohelised plaadid moodustavad kontrasti punaste toolidega, soojad puitfassaadid lisavad lihtsale, minimalistlikule disainile hubasust. Külmiku valge rööptahukas on iseseisev arhitektuurne üksus, millel puuduvad dekoratiivsed foonid. Selle kuju sobib ideaalselt ristkülikukujulisse kööki ning valge värvi toetavad valged tööpinnad ja seadmed: mikrolaineahi, ahi, veekeetja…

Ümmargune valge laud keskmisel toel ja värvilised plastist toolid õhukestel jalgadel näevad välja lihtsad ja lihtsad. Analoogia romantilise suvekohvikuga on ilmne. Ümmargune lambivarju toetab laua kuju ja tundub samas täiesti raskusteta.

Tööruumi piir kulgeb samuti mööda põrandat praktiliste plaatide ja hubase parketi ristumiskohas. Ebatavaline disainielement, integreeritud valgustusega üleulatuv osa, täiendab ka köögipinda. Samuti lisab see ruumile mahtu, kaunistab ebamugavat üleulatuvust ja pakub täiendavat valgusallikat.

Elutuba on esindatud helekollase diivaniga, väikese ratastel IKEA ümmarguse lauaga ja põrandalambiga. Disainer kasutab aktiivselt värvi, et tsoneerida ruumid – igal tsoonil on oma värv. Ookerpunane diivan ja pouffe on toetatud seinal oleva trükiga. Teleri ekraan on paigaldatud nii, et seda saab vaadata ükskõik kust korteris. Klaasist alus sihvakatel terasjalgadel ei tee väikest korterit liiga raskeks.

Hubase atmosfääri magamistoas loovad bambustapeet ja puidust pealaud. Trendikat ökoteemat toetab trükis seinal. Väikesed avatud riiulid paljude väikeste esemetega annavad nurgale koduse tunde.

Garderoobi uksed, mis on ühtlasi esiku vahesein, on seestpoolt valgustatud. See muudab aknast eemal asuva varjatud nurga heledamaks, hubasemaks ja suuremaks. Avatud seinaots on ümber ehitatud väikeseks klaasriiulitega riiuliteks.

Loe edasi  Belgia: maja veepumbajaamas

Vannituba on viimistletud rõõmsameelsete roheliste plaatidega. Määratletud ökostiili võtab üles bambuse muster, mis omakorda rimestub magamistoa bambustapeediga.

Vaata veel korteriprojekte

Korteri interjöör disainer-dekoraatori Ekaterina Kolegova projektist Disaineri poolt teostatud projekti korteri interjöör Racurs eksperimentaalse disainistuudio projektist pärit korteri interjöör
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: