Alates 55-ruutmeetrisest stuudiost kuni provangeelse kahe magamistoani

Kui vürtsitada Provence'i stiili kriipsuga klassikalisi, saksa motiive ja moodsaid elemente, ei saa mitte ainult luua uutmoodi "soliidset" Provence'i. Kuid ka väikesest toast on võimalik teha üsna avar "kahe magamistoaga". Õppida Dina Salakhovalt.

Provence'i korter – mitte tingimata pehme ja õhuline nagu tütarlapsel. See võiks olla üsna soliidne, kuid hingestatud interjöör.

Korteri üksikasjad: 55 ruutmeetri suurune korter. . avatud planeeringuga

Omanike kohta: ärinaine

Kliendi soov: Provence'i motiivid interjööris

55 "ruutu" avatud põrandaplaaniga ja suurte akendega.. Sellise ruumi kujundas algselt disainer Dina Salakhova. Majaomanik on energiline ärinaine, kes soovis kerget ja mugavat interjööri, millel on šikkust. Provence valiti kujunduse aluseks, kuid mitte puhtalt Provence'i, vaid ühendavaks tükiks. Toas on nii klassikalisi kui ka moodsaid elemente. Lõpptulemus on jõhkram, kuid küpsem Provence'i korter. Tumedam sisustus lisab õilsamat, šikimat atmosfääri.

Köök, söögituba ja elutuba on kombineeritud ühes ruumis. Köögi ala võttis tagasihoidliku niši nurgas, piiritletud baariga. Klient soovis tagasihoidlikku interjööri, seega valis ta seintele neutraalse halli värvi ja furnituuriks šokolaadivärvi puidu. Klassikalist paneeldamist imiteeriv vormimine mööda seinu ei loo mitte ainult "klassikalist" välimust, vaid ka ühtlustab ruumi. Lai valge sokkel, mis on samuti klassikaline element, tõstab lage üles. Maastik hallile seinale täidab korraga mitu funktsiooni – see lisab süngesse interjööri vaheldust, kaunistab tühja seina ja mängib akna rolli, luues mahtu.

Diivan

Valged paneelidega köögi foonid – Provence'i stiili klassika. Seevastu köögisaare esiosa mustad lakitud frondid on valitud valge lakitud frondiga sobivaks

Suur ja kõrge peegel esikusse ei ole mitte ainult oluline igapäevane aksessuaar, vaid ka võimalus laiendada väikest ruumi. Moetrendile vastavalt ei ripu see mitte seinal, vaid põrandal – nagu oleks unustatud riputada… Sisseehitatud garderoobikapi uksed on kujundatud samamoodi nagu siseuksed – kõik on valmistatud disaineri jooniste järgi tellimustööna.

Loe edasi  Miniatuurne kahetoaline 57 ruutu: tõeline projekt Nižni Novgorodist

Kahepoolsed lükanduksed viivad avarasse magamistuppa – kõrged, laeni ulatuvad uksed muudavad ruumi kõrgemaks. Kerge kahekordse seinaga ja klaasiga konstruktsioon hägustab ruumide vahelist piiri ja näeb iseenesest õhuline välja. Ristikujuline ruudumuster ei ole Provence'ile omane, kuid annab sisustusele germaani aktsendi.

Magamistoa sisustamisel ei tehtud kompromisse funktsionaalsuse osas

Väärikas kirsivärv lisab vannitoale koduse hõngu. Elegantne ripplühter ja peeglit ääristavad lühtrid annavad elava välimuse. Valged põrandad, lagi, seinad ja mööbel muudavad väikese ruumi visuaalselt suuremaks ja kergemaks. Telliskiviplaadid seintel, paneelidest uksed ja punutud korvid on austusavaldus Provence'i traditsioonidele, kuid põrandal olevad "kärbsed" plaadid on klassikaline stiilielement. Mustad põranda sissekanded mängivad tumeda kontrastse tööpinnaga.

Trendikas korterisisustus

Korteri interjöör disaineri poolt teostatud projektist Arhitekt Elena Ponomarenko projekti korteri interjöör Korteri interjöör arhitekt Vladimir Malashonki projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: