ORTGRAPHi müügisaal avatakse Tallinns

24. oktoobril avati uue ORTGRAPHi müügisaali uksed Tallinns.

ORTGRAPHi materjale võib näha rahvusvaheliste ja Eesti hotellibrändide interjöörides, populaarsetes restoranides ja meelelahutuskohtades, Eesti ja välisriikide juhtivate ettevõtete kontorites ning eraisikute luksuslikes interjöörides..

Pealinna arhitektid ja disainerid ning ORTGRAPHi partnerid kogunesid, et õnnitleda kontseptuaalse ruumi loojaid.

Näituseruumi projekti kallal töötades toimus loominguline liit ORTGRAPHi ja arhitekti, MAAMi professori ( IA ) Maria Romanova vahel. Maria Romanova pakutud kontseptsioon põhineb ruumi ja kunsti vahelisel seosel. Kogu parimate viimistlusmaterjalide palett, nii äri- kui ka eluruumide interjööride jaoks, on kehastunud Artplay ORTHRAPHi näituseruumi emotsionaalses kujunduses.

disainer Maria Romanova

Uus ORTGRAPHi näitusesaal Artplay's on mõeldud arhitektidele ja disaineritele, et töötada kaasaegsete materjalidega ning jagada erialaseid kogemusi seminaridel ja esitlustel. See on "võimu koht" Neile, kes armastavad disaini ja kvaliteeti.

Loe edasi  ROCA ONE DAY DESIGN CHALLENGE võitjad on välja kuulutatud
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: