LG multimeedia konkursi võidutööd. Integratsioon arhitektuuris

Sel hooajal saatsid osalejad professionaalse multimeediavarustuse abil era- ja avalike interjööride projekte. LG multimeedia konkurss. Integratsioon arhitektuuris näitab, kui tihedaks on muutunud innovatsioon meie kodudes ja disainimaailmas.

Nominatsioon"Tõhusa infostruktuuriga avalik hoone» hindas projekte, mida saab rakendada mis tahes reaalselt olemasolevas avalikus rajatises, võttes arvesse kaasaegse tehnoloogia võimalusi, kasutades LG avangardistlikke multimeedialahendusi.

Selle nominatsiooni võitja on Andrei Kot ja Tatiana Golovachi projekt rongijaama kohta.

Andrey ja Tatiana töö esitab kontseptuaalse disaini raudteejaama jaoks, kasutades LG infomultimeediasüsteeme. Projektis on näidatud reisijate sisenemisala ja äriklassi tsoon. Projektides kasutati professionaalseid OLED-klaasikuvarid ja unikaalsed Ultra stretch ekraanid 88BH7D ja 86BH5C. Neid ekraane kasutatakse infotahvlina rongide sõiduplaani kuvamiseks ja jaamas navigeerimiseks. Lisaks sellele mõeldi välja videoseina kuvamine reklaamkanalina.

Nominatsioon"Kontseptsioonid. Tuleviku arhitektuurne keskkond» paljastab kontseptuaalsed lahendused multimeediatehnoloogiate kasutamiseks lähitulevikus mis tahes inimkeskkonnas.

Võitja oli Alexander Malygin, mis tutvustas avangardistliku kompleksi projekti 3500 ruutmeetri suuruse aatriumi kujulise multifunktsionaalse kompleksi jaoks Tallinns..

Kontseptuaalne lahendus põhineb rohelisel saarel, puutumatul loodusel koos jalutusradade, haljastuse, tiigi ja pinkidega lõõgastumiseks. Arhitektuurse lahenduse keskpunktiks on aatriumi klaaskupli all hõljuv ekraan, mida tulevikus võidakse realiseerida kumerate OLED-ekraanide või LED-ekraanidega. Ärikeskuse perimeetri ruumi ümbritsevad Ultra Stretch ekraanid, millel on valuuta- ja börsikurssi sisaldav ticker. Show-ruumid, butiigid ja baar on varustatud ka professionaalsete OLED WallPaperi ja klaasist ekraanidega reklaamvideote näitamiseks.

Teine võitja kategoorias "Tõhusa infostruktuuriga avalik hoone" oli projekt ABD arhitektid.

Loe edasi  Dinara Jussupova. Saldo
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: