Projekt 6.7 – Mihhail Tšentsovi kunstistiilis vannituba

See ilus vannituba näeb tõesti avar välja, kuigi selle tegelik pindala on vaid 6,7 m². . See on number, mille projekteerija valis projekti nimeks. Teeme ettepaneku uurida vannitoa disainiprojekti kaasaegse tüdruku jaoks, kellel on laiad väljavaated.

Fotod ilusatest vannitubade interjööridest. Mihhail Tšentsovi projekt on võitnud parima 3D vannitoa interjööri konkursi konkursil

Noore aktiivse tüdruku vannituba asub maja esimesel korrusel väga šikis kohas. Emanda soovil on tuba kaunistatud valge värvi ja graafikaga. See vannituba on vaid 6,7 ruutmeetrit suur. . Disainer on nimetanud projekti selliseks, nagu see on, rõhutades, et suurus dikteeris ruumi arhitektuurilise ja stilistilise lahenduse. Tavapäraste sanitaarseadmete asemel oli vaja voolujoonelist vanni ja kraanikaussi. Suurt tähelepanu on pööratud ergonoomikale, kõik vahemaad on täpselt arvutatud ja paigutatud nii, et need hõlbustaksid liikumist ja kasutamist. Valge värvi rõhutamiseks on põrand ja lagi viimistletud mustaks, samal ajal kui punast värvi kasutatakse aktsentide seadmiseks. Vastavalt kliendi soovile kasutas sisekujundaja kuulsa briti illustraatori Russ Mills ( Russ Mills &#41 graafikat;. Nii saab vannituba täiendava kunstilise nüansi.

Loe edasi  Heledad värvid vannitoas
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: