Luksuslik vannituba loodusliku graniidi ja teakpuiduga: disainer Anna Bovtko

Šikk, kuid hubane ja mõneti kambriline vannituba. Üks pilkupüüdev aktsent on vannitoa lühtri, mis rõhutab luksuslikku atmosfääri.

Disainer Anna Bovtko projekt võitis parima 3D vannitoa disaini konkursi konkursil

Vannitoadisainer Anna Bovtko on loonud kontrastide mängu. Ühelt poolt jaheda halli värvi naturaalne tükeldatud graniit ja teiselt poolt meekuldne teak teiselt poolt. Erilist rolli mängib vannitoas asuv lühtri: tumedast terasest toonid, mille "telgitaguste" otsas on lambid. Teak asemel žanri klassika, vannitoas traditsioonilised glasuuritud plaadid. teak mängib mitte ainult põrandakatte, vaid ka seinakattematerjali rolli. Duširuumi ala on samuti vooderdatud teakpuidust. Lühter lisab vannitoale glamuuri. Vannitoa lühtri fotol näete, et see on nutikalt paigutatud pesemisaluse ja peegli piirkonda. Lühter vannitoa jaoks loob ruumi nagu ruumi. Kontrastid vannitoa disainis on rõhutatud musta poleeritud koriandiga, nagu on näha vannitoa lühtri fotol. Mõned plaatimiselemendid on valmistatud sellest väga tõhusast materjalist: poodium duši all, paigaldussüsteemid põrandapoti ja bidee jaoks, vannivarju ja tööpind kahele ruudukujulisele valamule. WC, bidee, vannitoa ekraan, töötasapind Vitra Matrix seeria.

Disaineri Anna Bovtko projekt Osaleja "Parim 3D vannitoa interjöör" aadressil

Loe edasi  Country style vannituba
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: