Luksuslik terrass Manhattani südames: disainer Andrew Silajev

Raske on otsustada, kumb on ilusam: kas õhtune vaade terrassilt või roheline interjöör.

Disainer Andrey Silayevi terrassikujundus osaleb konkursil "Loggia, rõdu, terrass"

Disainer Andrey Silaev kujundas Manhattani südames asuva luksusliku linnamaja terrassi. Kaminaga avar ruum aitab kaasa kõige julgemate disainerifantaasiate realiseerimisele. Ilusad terrassid on tavaliselt jagatud mitmeks osaks, ja see ei ole erand. Söögisaalis on ebatavaline kivist laud, mis seisab kiviplaatidel Nende vahel olevate rohuribadega. Mugavate diivanite ja puuküttega kaminaga istumisala on sõna otseses mõttes rohelusse mattunud. Kaks fütomüüri, väike aed ja isegi kaskede – Kõigil on oma koht sellel looduse ja rahulikkuse saarel, mis asub maailma ühe kõige mürarikkama ja hektilisema metropoli keskel.

Loe edasi  Kuidas muuta väike rõdu maamaja verandaks
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: