Kuidas varustada rõdu: 6 varianti

On juba märts. Ja kevad, nagu me teame, on parim aeg, et võtta välja ebavajalikud asjad ja muuta rõdu veel üheks stiilseks ruumiks lõõgastumiseks või muudeks eesmärkideks. Disainer ja stuudio "Cosy Flat" juht Natalia Preobraženskaja räägib, kuidas.

1. Isoleerida

Kui te kavatsete kasutada oma rõdu eluruumina ja soovite, et see oleks kasutatav nii soojal kui ka külmal aastaajal, tuleb see kõigepealt korralikult isoleerida. kaasaegne ehitusmaterjalide turg võimaldab seda teha kiiresti ja kvalitatiivselt, ilma et see segaks nii-öelda "hingamist" seinad. Peaksite alustama oma rõdu või lodža soojustamist ja renoveerimist klaasidega eelistatavalt uute topeltklaasiga akende paigaldamisega. Nagu tihendamine lüngad vana raami soojuse- Üsna kasutu ülesanne.

Pärast klaasimist on aeg valida sobiv isolatsioonimaterjal. Isolatsioon peab olema õhukindel, maksimaalselt soojapidav, seene- ja hallituskindel ning kergesti paigaldatav ja viimistletav. Kuna rõdu või loggia Kuna ruum on üsna väike, on parem valida õhem materjal: see säästab ruumi. Seega on selleks otstarbeks rull- või ekstrudeeritud materjal, näiteks vahustatud polüstüreenpaneelid, vahtpolüstüreen või fooliumiga kaetud isoloon ja kruntvärv, just õige lahendus.

2. Uuring

Pannes isegi väikese arvutilaua koos sülearvutiga, tugitooli ja väikese riiuliga logižale, saate suurepärase alternatiivi täielikule töökontorile. Siin saate töötada privaatselt, kui teie süda seda soovib, keskenduda või lõõgastuda mõne kasuliku raamatuga.

3. Mänguala

Miks mitte teha oma väike laps õnnelikuks ja teha talle rõdule mini mänguväljak? Pane mänguasjad, põrandale kohev vaip ja raamita tugitool ning kangastelgedeid! Teie laps rõõmustab uue päikesepaistelise toa üle!

4. Söögituba

Kui teil on õnnelik rõdu või köögiga külgnev loggia omanik, saab neid kasutada ruumi laiendamiseks ja seal mini-elutoa korraldamiseks. Pange väike laud ja toolid Ja voila, söögisaal ongi valmis. Suviseks võimaluseks oleks ajutine söögikoht õues. Mis saab olla ilusam?

Loe edasi  Boudoir perenaise jaoks: kuidas muuta rõdu stiilseks riietusruumiks

5. Loominguline tsoon

Väike loominguline töötuba Tööruum loominguliste valdkondade inimestele. Pange loggile kapp või kapp, samuti töölaud koos mugava tooliga, lõuliku või süntesaatoriga. Siis saate pühendada oma aja tööle või oma lemmikajaveetmisele joonistada, kirjutada, teha käsitööd.

6. Salongiala

Kõige mittetriviaalsem ja meeldivam viis oma rõdude ja lodžade sisustamiseks – on kahtlemata istumisala. Teil on vaja sinna vaid panna hubane diivan ja kohvilaud või ehk korraldada pehmete patjade ja pehme põrandaga buduaar. Kui olete taimede armastaja, võiksite rajada kohale väikese kasvuhoone. Tehke loggia üks sein peegel, laiendades seeläbi ruumi visuaalselt oluliselt ja saavutades suure hulga lillede efekti. Lilled ise võib asetada põrandale või pidevasse riiulisse.

Huvitavad rõdude kujundused

Rõdu interjöör Artscor disainistuudio projektist Rõdu interjöör projekteerija poolt teostatud projektist Rõdu interjöör projekteerija poolt teostatud projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: