Kuidas korraldada rõdul minitreeningut: 8 nõuannet

See ala loob mitmeid piiranguid. Siiski peaksite olema valmis hoolikalt arvutama kõik mõõtmed, kui ostate ja paigutate seadmeid, valite hoiustamisviise, sisustusmaterjale ja detaile.

1. Värviskeem. Spordipsühholoogid väidavad, et parim variant on «keskkonnaalane" Värvid ( liiv, rohi, helesinine ). Vältige pealetükkivaid mustreid ja ärritavalt heledaid kombinatsioone need ei ole mitte niivõrd mobiliseerivad, kuivõrd väsitavad.

2. põrandakate. Kui teie eesmärk on treenida elliptilisel masinal või elliptilisel trenažööril, siis on põrandakate peaaegu mis tahes, välja arvatud kõige kõvem põrandakate, et vältida jälgede jätmist, kui katate selle puiduga. Ja põrandal treenimiseks on ideaalne kork või vaip. Kompromiss kummist matt, võite selle panna mis tahes pinnale. Kõik kolm on mürasummutusega.

3. Seinapaneelid. Keskkonna seisukohast on parem lõpetada kodune jõusaal looduslike materjalidega Tapeet, krohv, korgiplaat jne. Kui aga kavatsete teha jõutreeninguid ja rõdu ei ole väga suur, siis on eelistatavam kolmas variant: korkpõrand on löögikindel ja kui seal on mõlgid, siis ei ole need väga märgatavad. Laaste saab ka hõlpsasti parandada.

  • Marmorino 01 dekoratiivsed viimistlusvahendid Oikos
  • Capadecor ArteTwin 03 dekoratiivkrohv Caparolt
  • Capadecor ArteTwin 03 dekoratiivkrohv Caparol
  • Capadecor StuccoDecor DI LUCE 04 dekoratiivkrohv Caparolt

Marmorino 01 dekoratiivsed viimistlusvahendid Oikos poolt.

4. Ventilatsioon. Hoidke treeningu ajal õhku ruumis ja arvestage seadmete paigutamisel avanevate labade teedega. Mugav lahendus ( ventilaatoriga ) ülalpool olev ventilatsioon sobib kõrge dünaamilise seadme ja põrandakoolituse jaoks, kuid ei pruugi sobida seinaribade jaoks.

5. Stretchers. Kõigepealt määrake kindlaks treeningstsenaarium ja kohandage see oma rõdu suuruse järgi. Kui rõdu on liiga väike, piirduge universaal- või kardiomasinaga ( elliptiline trenažöör, jooksulint, jalgratas ). Vältige, et ruum oleks liiga segane, nii et treeningseadmetele oleks üsna raske ligi pääseda. Mahuka kaalubloki treeneri saab asendada raskuste ja hantlitega.

6. Seinaplaat. Kõige mugavam asend on toas rõdu seinal. Kui ruum võimaldab, võite valida lisadega mudeli Köis, trapets, rõngad. Selle ala all olev põrand tuleks katta tiheda matiga.

Loe edasi  Maamaja aiad: Seregey Nasedkini projekteerimine

8. Vaba treeninguala. Igasugusele treeningule treeningseadmel peaks eelnema treening. Eriti kui te kavatsete teha põrandatreeninguid, sealhulgas seadmete, fitballide jne abil.. Piirkond peaks olema vaba ebaturvalistest väljaulatuvatest osadest ( väljaulatuvatest lävepakenditest ja uksekäepidemetest ) rääkimata sisustusest. Kui see on liiga kitsas ja soovite selle kõrval nurgakese, kasutage kokkupandavaid toole ja kokkupandavat konsoolilaua. Kui teil ei ole palju ruumi, siis on parem, kui te viiksite oma treeningseadmed tuppa.


Vaata loggiate ja rõdude projekteerimist

Rõdu interjöör SBM stuudio projektist Rõdu interjöör arhitekt Kirill Gubarevitši projektist Rõdu interjöör disainerite Irina Markidonova ja Ilona Menshakova projektist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: