6 meetri pikkuse loggia interjöör: Oksana Bereznjaki kujundus

Reservtöötuba ja magamistoa ala paneelmaja avaral rÔdul. Loggia kohandatud disain nÔudis ruumiga töötamisel tÀpsust.

Loggia disain Oksana Bereznjak – "Loggia, rĂ”du ja terrass" konkursil osaleja

Esialgses kokkupandava kortermaja algses pĂ”hiplaanis oli avar rĂ”du, mida vaevalt et oleks saanud otstarbekalt kasutada. Tulemuseks on 6m pikkuse loggia projekteerimine, mis ĂŒhendab magamistoa, kontori ja panipaigad. Loggia tĂ€idab kahte eesmĂ€rki, nii et seda ei otsustatud ruumi kokkuhoiu eesmĂ€rgil. Pikk kirjutuslaud piki tellisseina ja puhkamiseks mĂ”eldud diivan olid paigutatud ĂŒksteise lĂ€hedale, luues tööruumi atmosfÀÀri vĂ€rske Ă”hu ja mĂ”tiskluse hingamiseks. Dekoratsioonide kasutamine lisab disainile teatud vĂ”lu: omanikku tervitavad mitmed antiikpildid. Foto 6 meetri pikkuse loggia kujundusest nĂ€itab, et sellist probleemi nagu pimestav loomulik valgus saab lahendada ruloode abil.

Disainer Oksana Bereznjaki projekt Konkursi "Loggia, rÔdu, terrass" osaleja

Loe edasi  Kuidas kaunistada rĂ”du?
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Uku

    Kas saaksite jagada mÔnda detaili Oksana Bereznjaki poolt kujundatud 6 meetri pikkuse loggia interjöörist? Millised elemendid ja vÀrvilahendused on valitud? Kas interjöör on ilmastikukindel vÔi pigem avatud?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: