Palati stiil magamistoa jaoks uues hoones: disainer Maria Vasilenko

Moodne sümfoonia: barokne luksus ja klassikaline pidulikkus Peterburi uues hoones.

Disainer Maria Vasilenko luksuslik magamistoaprojekt – konkursi "Parim magamistoa interjöör" võitja

Korteri omanik, mille üldpindala on 67,6 ruutmeetrit. Minu tingimusteta eelistus klassikalise stiili kaunistamisel. Vaatamata sellele, et korter asub uues hoones, on disainer Marie Vasilenko suutnud luua luksusliku ja piduliku klassika atmosfääri. Sellele aitavad kaasa sobivad laeküünlad magamistubadesse. Interjööri stiilikontseptsioon põhineb ideel "palee stiilis" kaasaegsel viisil. Arhitektuuri- ja ruumikujundusele on antud suur roll, kusjuures erinevad värvid ja tekstuurid esindavad selgelt klassikalist stiili. Peterburi ja Peterhofi paleede peene suursuguse atmosfääri aitasid luua looduslikud materjalid, käsitsi valmistatud sisustusdetailid, elevandiluu toonide ja kulla heledate peegelduste kasutamine, samuti magamistubade lühtrid. Selles lahenduses on see kristall-lühter, mis mitte ainult ei rõhuta magamistoa sisustuse elegantsust, vaid ka perenaise sõnul avaldab soodsat mõju energiale. Kristall-lühtrid on sellistes lahendustes peaaegu lahutamatu osa valmis pildist. See on peen, kerge, elegantne ja samas mugav kaasaegse elu jaoks.

Loe edasi  Magamistoa lugu
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: