MesinÀdalate magamistuba: lilla toonid

Selle magamistoa kaunistamiseks on tekstiilidisaini stuudio Abrice Decor disainerid kogunud kokku kĂ”ik luksuse atribuudid: rasked kangad, parlamutraalne tapeet, kullatud mööbel, salapĂ€rane lilla. Kuid interjöör on osutunud valguskĂŒllaseks, harmooniliseks ja inspireerivaks.

Korterite info: Korter Tallinns

Omanike kohta: noorpaar

Kliendi soovid: Romantiline stiilne magamistuba

Romantilise magamistoa kaunistamiseks on valitud pĂ”hiliseks materjaliks siidisamet ja pĂ”hivĂ€rviks on lilla. See vĂ€rv lisab interjöörile salapĂ€ra ning on rahustav, lÔÔgastav ja rahustav Ideaalne valik magamistuppa. Projekti autorid, tekstiilidisaini stuudio Abrice Decor eksperdid, on otsustanud mitte ĂŒle koormata magamistoa kujundust teiste lilla toonidega. Lillad toonid sobivad suurepĂ€raselt kokku valgete seinte ja mööbliga, muutes lilla magamistoa kergeks ja pehmeks. Disainerid ei tĂ€itnud juhuslikult interjööri aksessuaaridega, mis meenutavad möödunud ajastuid Violett oli aristokraatia poolt armastatud ja hinnatud, seda vĂ”ib sageli leida kuninglikes korterites.


Loe ka:

  • 5 vĂ”imalust oma magamistoa kaunistamiseks
  • 26 fotot: lilla interjööris
  • Violetne interjööris

Magamistoa interjööris sobib Ôilis ja majesteetlik lilla vÀrv hÀsti pÀrlmutteriga

Peaplaat koosneb ĂŒksikutest modulaarsetest padjadest, mis on kaetud siidisambaga. Seda kangast kasutatakse ka kardinate ja voodiplaadi kardinate valmistamiseks. Samet lisab luksuslikkust – varasematel sajanditel oli see keeruline ja kulukas tootmisprotsessi tĂ”ttu kallis materjal.

VAADATA KOGU PROJEKTI

Vaata rohkem magamistoaprojekte

Magamistoa interjöör arhitekt-disaineri poolt teostatud projektist Magamistoa interjöör disaineri projektist Magamistoa interjöör disaineri poolt teostatud projektist
Loe edasi  Magamistuba lillades toonides: disainer Maria Vatolina
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: