Kuidas muuta tavaline korter palee magamistoaks?

Selles magamistoas on peaaegu kõik paleestiili elemendid. Vaata, milliseid detaile ja tehnikaid on Studio Archimix kasutanud, et luua luksuslik tunne ja kuidas nad on loonud kerge ja õhulise keskkonna.

Teha magamistuba "nagu palee", Ei ole vaja osta rasket mööblit ja riietada seinad sünge drapeeringuga. Studio Archimixi disainerid on läinud teist teed ja saavutanud luksuse efekti teiste vahenditega. Eelkõige koos valgustusega- Küünlaid imiteerivad lühtrid ja lambid koos ripplampide ja lampidega. Projekti autorid valisid heleda mööbli ja peaaegu märkamatu mustriga heledad tapeedid: klassikalises stiilis heledad magamistoad näevad väga rafineeritud välja. Elegantne mööbel loob kerguse tunde. Ruumi ülemine osa on aga rikkalikult kaunistatud: laes on suure rosetiga lühtri, seina ülemises osas on ääristatud ja reljeefse kontuuriga trellide.

Muud magamistoaprojektid

Magamistoa interjöör sisekujundaja Irina Sazonova projektist Magamistoa interjöör Tatjana Grebneva stuudio projektist Magamistoa interjöör disaineri poolt teostatud projektist

Loe edasi  15 parimat klassikalist magamistuba
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: