Kuidas korraldada magamistuba, tööruum ja garderoob kitsas ruumis: 5 disainisaladust

Valged seinad ja tume lagi: ruumi suurendamiseks. Laud-lauaplaat ja riidekapp-voodi – ruumi kokkuhoidmiseks. Klaasseinad avaruse ning puit ja haljastus hubasuse tagamiseks. Need ja muud märgid nutika disaini kohta Aleksei Šibajevi ja Aleksandra Averkina projektis. See toimib.

Vaadates fotosid tööruumi magamistoa kujundusest, ei pruugi te märgata ruumi omadusi: tänu värvile ja paigutusele sai see laiemaks.

Aleksei Šibajevi ja Aleksandra Averkina disainitud magamistuba koos kitsas pööningul asuva tööruumiga pakkus välja kerge ja õhulise ruumi. Seetõttu valiti peavärviks valge ning naturaalne puit erinevates toonides vastutab interjööri loomulikkuse ja mugavuse eest. Suurt tähelepanu on pööratud valgustusele: igale alale on projekteerijad ette näinud erineva valgusallika. Magamistoas on see pehme, hajutatud valgus, tööruumis – pehme, hajutatud valgus heledam voodi kõrval seinaküünal lugemiseks ja LED-riba raudtee all on välja pandud teleri vaatamiseks. Riietusruum, magamistuba ja tööruum ühes ruumis on tänu läbimõeldud planeerimisele ja mõnele lihtsale nipile paigutatud ilma krampide ja konkurentsita.

Muud magamistoaprojektid

Magamistoa interjöör disaineri poolt teostatud projektist Disaineri poolt teostatud projektist pärit magamistoa interjöör Disaineri poolt teostatud projektist pärit magamistoa interjöör

Loe edasi  Must-valge võlu: kuidas teha elegantne magamistuba
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: